2733
2739
عنوان

شوهرم دیگه برام ارزش قاعل نیس

193 بازدید | 10 پست

از وقتی باردار شدم ی روز خوش نداشتم همش استرس دعوا ،شوهرم رفیق بازه ،صب میره کار شب میاد میره اینستا تا وقتی خوابش ببره اصلا باهام نمیحرفه ،من همیشه تنهام کسی رو هم ندارم دلم برای بچم میسوزه...

عزیز ،سعی کن رابطه ی خودت رو با خدا اصلاح کنی تا خداوند هم رابطه ی تو رو با دیگران اصلاح کنه. 

کانال استادم سر بزن و صوت هاش رو گوش کن. عالیه.ان شاالله حالت خیلی بهتر میشه.

گاهی اونقدر دیگران به ما بی توجهی میکنند ،تا بالاخره ما یاد معشوق حقیقیمون بیفتیم.

آدرس کانالشون تو امضام هست. اگه تلگرام نداشتید آدرس فضاهای مجازی دیگشون رو برات بفرستم. 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردار شدی رفیق بازشده یا از قبل اینجوربود؟؟؟؟؟؟اگه باردارشدی شایدبخاطراینکه توهمش خودتو ازالان درگیر بچه کردی شوهرت احساس تنهایی میکنه رفته سمت دوستاش اگه ام ازقبل بارداریه خوب اون موقع چرا اعتراض نکردی چرادلت برای بچت میسوزه شاید شوهرت ی کمبودی داره ک اینجورتغییرکرده درسته بارداری توبارداریم هورمونابهم میریزه بی حوصله وکلافه ای ولی سعی کن شوهرتو بکشونی سمت خودت

2731
من تلگرام ندارم میشه آدرس دیگه ای بدی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738
از اول همینجور بود اعتراض بی فایدس

پس بزن ب بیخیالی ببین توبارداری کلا حساسیت زیادمیشه هیچیو براخودت سخت نکن از بارداریت لذت ببربفکر سلامتی خودتو بچت باش اونم بچه بیاد عاقل میشه ی جوری جذب تووبچه میشه ک میگی کاش زودتربچه میوردم