2726
عنوان

کیا معتاد نی نی سایت شدن

93 بازدید | 18 پست

واقعا اگه نی نی سایت و یروزی ببندن چکار کنیم من خوابم میاد ولی نمیتونم ازش دست بکشم البته اینم بگم که بخاطر حرفای قشنگ شماهاست دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من معتاد بودم , اما چون یمدت تعلیق کاربریم کردن و بعدشم سایت تعطیل شد, دیگه تونستم ترک کنم و پاک ومنزه به جامعه برگردم...

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

من معتاد بودم , اما چون یمدت تعلیق کاربریم کردن و بعدشم سایت تعطیل شد, دیگه تونستم ترک کنم و پاک ومنزه به جامعه برگردم... الانم تفننی اومدم  

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
منم والا فردا یه عالمه کار دارم دخترم زود پا میشه بعدش باید برم مطب شب بیام فردا ش مهمون دارم از بیخ ...

واقعا عین منی منم دخترم زود بیدار میشه ولی لامصب آدم نمیتونه گوشیو بزاره زمین

مال من خطری تره 

اگر کمپی جایی سراغ دارین ادرس بدین ثواب میکنید کانون گرم یه خانواده دعاتون میکنه 

البته بگم ها 

از قدیم گفتن اعتیاد یه نوع بیماریه

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

همه مایی که تا الان اینجاییم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2706