2737
2734
عنوان

عقب افتادن پریود

67 بازدید | 7 پست

سلام دوستان؛من توی اقدامم دوسه ماهه؛ پریودام کلا نامنظمه اما الان عقب انداختم قبلا اینجور نبودم دراین حد نبود دوسه بار بیبی چک زدم منفی بوده درد شکمی دارم امشبم پاهام و رونام دردمیکنه زیر دلم دردمیکنه قبلا برای پریود شدن دردداشتم اما این حالتی نبودم حدوده ده پونزده روزه عقب انداختم هردارویی میخورم ک پریود شم فایده نداره پیش دکترم رفتم دارو داد اما فایده نداره هرچی زعفران میخورم اصلاااا توروخدا راهنماییم کنید دیونه شدم 😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تخم هویج؟ممکنه بیبی چک نشون نده یا دیر باشه واسه مشخص شدن حاملگی؟

داری میگی زعفرون خوردم خب اگه بود که سقط میشد😐

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻

ولی بنظرم یه ازمایش برو از تست بهتره

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت بابت هدیه قشنگت، وقتی که درست از همه جا ناامید بودم بهم امید دادی ❤یکروز قبل موعود بعد یازده سال نازایی و یک سقط پوچ با نامیدی تست زدم و در کمال تعجب مثبت شد😍❤تاریخ 1402/9/13❤ 💜۱۴٠۲/۹/۲۷ صدای قلب کوچولوش رو شنیدم 💜  خدایا خودت نگهش دار برام، پسر قشنگم زودی بیا بغل مامان،من منتظرتم😍😍😘😘 دوستان دعا کنین این یکی برام بمونه من به دعای شما نی نی سایتی ها اعتقاد دارم❤🙏🏻
2738