2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من ددهنما سرویس کرده 

اوایل  کولیک بعد برا رفلاکس  بعد دندونش درست نمیخوابید بعدم گسنگی غذا درست نمیخوره دائم سب ادم بیدارمیکنه شیشه درست کنه 

بعضی وقتا دوست دارم یرما بکوبم تو دیوار

2731
تموم میشه عزیزم فقط صبر داشته باش منم این دوران گذراندم دو سه ماه دیگه خود به خود تموم میشه

هرروز تصمیم میگیرم قوی باشم اما داره از پا میندازتم چقد منتظر این روزا بودم که بیادش تا ۲۰ روز اول که خودم درد داشتم و حالم بد بود و شیردهی خیلی سخت بود واسم بعد از اون که فکر میکردم ارامش برگشته باز یهو این کولیک لعنتی اومد سراغش 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
هرروز تصمیم میگیرم قوی باشم اما داره از پا میندازتم چقد منتظر این روزا بودم که بیادش تا ۲۰ روز اول ک ...

منم دقیقا این روزای سخت گذروندم. بهش قطره دایمتیکون  بده قبل خواب. صبح زنگ بزن به دکترش سوال کن ببین میتونی بهش بدی؟؟؟؟

منم دقیقا این روزای سخت گذروندم. بهش قطره دایمتیکون بهش بده قبل خواب. صبح زنگ بزن به دکترش سوال کن ب ...

اولین قطره ای که داد همین بود بعدش چون تاثیری نداشت داروش عوض کرد اوناهم تغییر نکرد گفت این دل دردش خیلی شدید هست و باید باهاش بسازی تا زمان بگذره

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738
من دقیقا دیگه میدونم مدل پسرم همچینه سخت میخوابه، زیاد پامیشه از خواب..... کم خوابه کلا

چن وقتشه؟

خابش بشدت سبکه

باگریه های شدیدبیدارمیشه

همشم شیشه شیرشو میخاد شیربخوره😒

الانم انقد دنبالش دوییدم گرفتم خابوندمش😑

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
عزیزدلم.... جدای از سختی کشیدن شما.... ببین بچه چقدر اذیته😯

اره الهی بمیرم براش انقدر بیحال میشه و چشماش ریز میشه موقع درداش یه نفس گریه میکنه 

اره الهی بمیرم براش انقدر بیحال میشه و چشماش ریز میشه موقع درداش یه نفس گریه میکنه 

خدانکنه بمونید واسه هم..... واسش آیه الکرسی بخون... ان شاالله که دیگه بخوابه تا بتونی خودتم یکم بخوابی...  کلا شش هفت ماه اول خییییییییییلی سخته

2706