2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره کی عصبیم کرده باشه

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
2728

من یه چیزی پرت کنم آروم میشم.ولی میخام ترک کنم این عادت زشتمو.

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi

بااجازه اسی عزیز ..

دوستان چرا کاربری میترکه بخدا همین دیشب بعد چندین بار عضو شدم صبح دوباره ترکیده بود الان مجدد عضو شدم منکه نه حرفی میزنم نه تایپکتی زدم بیشتر خواننده هستم دیگ شماره نمیتونم تغییر بدم بخدا خیلی دلخورم از نی نی یار حداقل بگن چرا میترکم و دوود میشم میرم هوا ؟؟☹😔

ادمایه مظلوم همه جا مظلوم واقع میشن حتی اینجا در نی نی سایت😑😶🙄اخه نمیدونم چرا مدام تعلیق میشه کاربریم بدون هیچ حرفی 😔😔کاش نی نی یار جوابمو میداد چرا کاربریمو میترکونه این چهارمین کاربریمه دیشب عضو شدم صبح ترکیده بود اما جوابی براش ندارم خودم ... 🤔🤔😔🤐
2706