2737
2734
عنوان

بازندادشم دعوا کردم 😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 54 پست
بحث شماهم مثل بحث خواهرم بازن برادرم هست زن برادرمنم چندین بار ب بچه خواهرکتک زده یبار هم گازش گرفته ...

وا چه عقده ای تشریف داره این زن داداش مریضه بنده خدا

از سرطان گرفتن زنداییت ذوق کردی؟؟؟؟؟؟

هوم

اولین بارم بود از مریض شدن کسی ذوق کردم

البته خیلیا خوشحال شده بودن خبرشو ک شنیدن😑

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه گلم حتی برای دشمنت هم خوشحال نشوعزیزم 

بعد اون خوشحالی عذاب وجدان داشتم😐

وات د فاز من😂

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
2728
زنداداش شما الان هنوز نفس میکشه؟ بچتونو گازگرفته وایسادین نگاش کردین؟؟؟

جلو خواهرم اینکارو نکرده جلو کسی بوده اون اومده ب خواهرم گفته بیچاره بچه خواهرهم بچه طلاق هست ما خیلی اعصابمون واسه خرد میشه اگه هم حرفی بزنیم برادرم دخالت میکنه طرف زنش هست اینقدر کارا سربچه خواهرم اورده ک یکی و دوتا نیست ک بگم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
خدا هدایتت کنه. از مریضی سخت طرف خوشحال شدی؟؟

فقط من ن

خیلیا خوشحال شده بودن

تو فک کن طرف چ ادمیه

هی خواهرچی بگم بهت به خدا فقط من نزدیک مادرمم بااینکه فقط روزای ۲ساعت میرم اونجا ناراحت میشن من خیلی ...

نهایتا خوایتی بری سر بزنی به مادرت یا باسوهرت برو 

یا بچه هات بسپار به شوهرت خودت یه نیم ساعت برو 

خواهراتم چیزی گفتن بپیچونشون بگو باسه و کار خودتا انجام بده کم کم عادت میکنن نظر ندن 

ولی دلم میخواد زن داداشتا خفه کنم 

خدا هدایتتون کنه 

همچنین

2738
وا چه عقده ای تشریف داره این زن داداش مریضه بنده خدا

اره همه موندیم ک چرا با این بچه ایکارا میکنه حتی یبار مادرم ب بچه اش اعصابش خرد بود دعواش کرد برادرم اومد ب مادرم زد

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
بحث شماهم مثل بحث خواهرم بازن برادرم هست زن برادرمنم چندین بار ب بچه خواهرکتک زده یبار هم گازش گرفته ...

من دلم ازاین میسوزه چرا بچه‌هاش فضولی دروغ میکنند من مادرشوهرم چند روز خونمون بود بچم سپردم دست دخترم بعد حواسش نبود بچه ازروپله افتاد مادرشوهرم یه سیلی زد به دخترم خیلی ناراحت شدم ولی اصلا به روی خودم نیاوردم گفتم دخترم بی ادب میشه حرمت میشکنه بعد دخترم گفت مادرجون منوزد بگریه گفت منم گفتم خوب کرده که زده دستش درد نکنه مادرشوهرم خودش خجالت کشید..ولی بچه های داداشم هرروز دارن به من ومادرم تهمت میزنن بعد زنداداشم میادناراحتی میکنه

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤
چقد ترسناکی

😐 

جلو خواهرم اینکارو نکرده جلو کسی بوده اون اومده ب خواهرم گفته بیچاره بچه خواهرهم بچه طلاق هست ما خیل ...

خدا خودش بذاره تو کاسش، فکراینکه کسی بچمو اذیت کنه دیوونم میکنه طفلی خواهرت

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خدا خودش بذاره تو کاسش، فکراینکه کسی بچمو اذیت کنه دیوونم میکنه طفلی خواهرت

خیییلی بدع 

من تازه خواهرمو کتک زده بود یه هفته شبا خواب نداشتم گریه میکردم و نفرین😑

2706