2726
عنوان

چندين شبه خواب نميرم ارامش ازم گرفته شده

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 77 پست
من از همتون بدبخت ترم ،ب زور شوهرم دادن تو 16سالگی هر روز دعوا کتک استرس بی پولی حسرت الان 5ساله روز ...

منم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیز.ما انسانها دشمن قسم خورده ای داریم به نام شیطان. شیطان دوست نداره ما شاد و آرام باشیم.برای ...

من از اینده خیلی میترسم شوهرم درامدش خوبه و سادست خیلی راحت سرش کلاه میذارن اصلنم به حرف من گوش نمیده حتی تو فالمم اومده که نگران اینده ای 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
اگه شرايط مالي داري براي گرفتن كمك پرستار بيار

کفتم ک اوضاع ماليم بده

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
من از اینده خیلی میترسم شوهرم درامدش خوبه و سادست خیلی راحت سرش کلاه میذارن اصلنم به حرف من گوش نمید ...

منم دقيقا شوهرم همينه

تهراني؟

نه

خب بگوچه بیماری داره شاید کسی شرایط شمارو داشت کمک کرد

شما فک سرطان دارع

من از اینده خیلی میترسم شوهرم درامدش خوبه و سادست خیلی راحت سرش کلاه میذارن اصلنم به حرف من گوش نمید ...

دوباره میگم ،برو کانال استادم .سبک زندگی شاد ،همچنین موضوع آرامش و اگر تخصصی تر بخوای دشمن شناسی اُستاد رو باید گوش کنی.

ما آدم ها موجودات پیچیده ای هستیم که متاسفانه اطلاعاتمون در مورد خودمون خیلی کمه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
دوباره میگم ،برو کانال استادم .سبک زندگی شاد ،همچنین موضوع آرامش و اگر تخصصی تر بخوای دشمن شناسی اُس ...

یه دنیا ممنون 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
ببین عزیز.ما انسانها دشمن قسم خورده ای داریم به نام شیطان. شیطان دوست نداره ما شاد و آرام باشیم.برای ...

عزيزم من چندين ساله اينطورم

شما فک سرطان دارع

سرطان درجه داره

درمان داره

بعضی خانواده ها باهم جلسه میذارن که از تحربه های هم استفاده کنن

درضمن عمر دست خداست

طرف بیماره سالها زندست

اون یکی میخواد بره کانادا میشه همون که نباید میشد

یه دنیا ممنون 

خواهش میکنم.اُمیدوارم حالت همیشه خوب خوب باشه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
عزيزم من چندين ساله اينطورم

بله ،درکت میکنم.پس باید ،ریشه ای و عمیق درمان کنید ،خودتون رو

2706