2737
2734
عنوان

چندين شبه خواب نميرم ارامش ازم گرفته شده

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 77 پست
یعنی پدرمادرت پشتت نیستن مثل من؟؟

هيچکسو ندارم هيچکي

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستش داری که نگران مرگشی پسشرایط طلاق چیه

از بي پناهي فکر مرگشم اکه بميره بي کس ميشم 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
ميفهمم خوشگلم  مريضه همسرت؟دست تنهايي؟ مريضيش چيه بنده خدا

مريضيشو نميخام بگم فقط بگو چيکار کنم 

تنهاي تنهام هيچکسو ندارم

2738
چی بگم خدا به هممون رحم کنه

خدابه جوونيم رحم کنه چند روز ديگه اگه غصه هام تموم نشه ميرم تيمارستان

اخه ميترسم ي شب بخابم شوهرم بميره نفهمم

ببین عزیز.ما انسانها دشمن قسم خورده ای داریم به نام شیطان.
شیطان دوست نداره ما شاد و آرام باشیم.برای همین از جوانب مختلف به ما حمله میکنه.
هر زمان دیدی برای اتفاقات گذشته ناراحتی ،یقین بدون که از پشت سر تو،به تو حمله کرده.
هر زمان نگران آینده ای ،از جلوی تو حمله میکنه.
هر زمان تو رو به گناه وسوسه میکنه ،از سمت چپ تو حمله شده.
از سمت راست هم که حمله میشه،میخواد به وسیله ی کارهای خوب ،تو رو منحرف کنه.مثل مغرور شدن و...
به این حس ها توجه نکن،هر زمان این ناراحتی ها برات پیش اومد ،بر عکس حسی که داری عمل کن.شکر گزار باش،بعد شاهد خواهی بود که چه نشاط و لذتی بهت دست میده.ان شاالله

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
اضطراب داری درمان کن خوب میشی

من اکه شوهرمريض نبود اضطراب نداشتم

من از همتون بدبخت ترم ،ب زور شوهرم دادن تو 16سالگی هر روز دعوا کتک استرس بی پولی حسرت الان 5ساله روز ب روز بدترو بدار ،خانواده هم پشتم نیستن من سوختم ،تو این سن صورتم پر چروک شده از غصه پ گریه تو حسرت کسی ک دوسش داشتمو دارم میسوزم ...

تو حسرت جوونی کردن سوختم 

2706