2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا فقط حوصله و اعصاب عمل ندارم از ترسم سونو هم نرفتم 

پشت گوش ننداز ، از من که تجربه‌اش رو دارم بشنو زود اقدام کن

آنچه خدا خواست همان میشود و آنچه دلت خواست نه آن میشود...
از چ نظر ؟ من كلي دغدغه دارم غير از زايمان نميدونم كدومو حل كنم ؛ امشب با همسرم بحثم شد كاي اشك ريخت ...

دیگه آدم کمی خیالش راحته که باز بچه بزرگتره خدایی نکرده زودرس هم بشه احتمال موندنش بیشتره و.. 

و دیگه تا هفته ۳۸ فقط ۵۰ روز میمونه و... خلاصه دلداری دیگه 

دغدغه ات چیه مگه؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728
دیگه آدم کمی خیالش راحته که باز بچه بزرگتره خدایی نکرده زودرس هم بشه احتمال موندنش بیشتره و..  ...

تير ماه بايد اثاث كشي كنم ؛ بچه دو ماهشه ؛ عروسي خواهرمم احتمالا همون تيره ؛ خانوادمو همسرم باهم قهرن ؛ نميدونم روز زايمانم چي ميشه بعدش چي ميشه ؛ امشب بهش ميگم زودتر بريم از اينجا تا زايمانم جا ب جا شده باشيم ميگه ن تو بخاطر عروسي خواهرت ميگي ك راحت باشي دلمو شكست 😭 خدايا كلي دغدغه تو ذهنمه نميدونم كدومو حل كنم

تير ماه بايد اثاث كشي كنم ؛ بچه دو ماهشه ؛ عروسي خواهرمم احتمالا همون تيره ؛ خانوادمو همسرم باهم قهر ...

عززززیزم اوووه از حالا تا تیر یه عمر مونده

ذهن خودتو با این چیزا درگیر نکن فدات

فعلا فقط به نینی و خودت فکر کن 

تومان بخدا باشه 

همه چی حل میشه 😘

تير ماه بايد اثاث كشي كنم ؛ بچه دو ماهشه ؛ عروسي خواهرمم احتمالا همون تيره ؛ خانوادمو همسرم باهم قهر ...

ما هم خانواده هامون با هم قهرن 

با من و شوهرم رابطه دارن ولی خودشون با هم قهرن برا زایمان نمی‌دونم می‌خوان چی کنن

الان چون حامله هم هستی فکر نکنم بشه کاری کرد ولی به محض زایمان برو حتما عمل کن ، برای من سنگش بزرگ ش ...

اخیییییی عزیزم من برم هفته ی بعد سونو بدم دعا کنید اصلا سنگ نباشه

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
عززززیزم اوووه از حالا تا تیر یه عمر مونده ذهن خودتو با این چیزا درگیر نکن فدات فعلا فقط به نینی و ...

بخدا دلم داره ميتركه ؛ زايمان كنم همسرم ميگه من خونه مامانت نميام خب مامانم بياد خونم اون ميره بيرون من موندم بين اينا ؛ از طرفي خونم طبقه ٣ واسم سخته و ديوار اتاق خواب پارسال نم زده ي ديوارش كلا داغون شده ؛ يكيم وسايل اضافه گذاشتيم ني ني اتاق نداره ؛ مامانم ميگه بريم تهران سيسموني بگيريم همسرم ميگه من نميام توروام نميذارم بري مامانت خودش بره عكس بفرسته تو انتخاب كن ؛ آخه منم آدمم دوس دارم خودم با ذوق انتخاب كنم لباساي بچمو ؛ ميگم بيان ديوار اتاق و درست كنن وسايل خواب خودمو جمع كنم اونجارو بكنم اتاق ني ني مادرشوهرم ميگه نميخواد خونه با گچ يكي ميشه ؛ ب همسرم گفتم ديگه ب حرف هيچكي گوش نميدم ؛ تصميم و خودم ميگيرم ديوارو درست كن تمديد كن همينجارو ؛ نميدونم چي ميشه آخرش من زايمان زودرس ميگيرم خدايي نكرده بدبخت ميكنم خودمو بچم و با اين همه استرس و فكرو خيال 😔

2706