2733
2734

۴ ساله ازدواج کردیم بچه نداریم یه خونه داریم و ۱۴ میلیون پس انداز  اولین باره میخواییم ماشین بخریم شوهرم یه ۲۰۶ مدل ۸۵ دیده قیمتشو هنوز نمیدونیم میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم باتوجه به اینکه روز به روز گرونی میشه ماشین بخریم یا صبر کنیم بهترش گیرمون بیاد اینم بگم میتونیم پول بیشتری تا ۲۵ میلیون جور کنیم 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم پراید مدل بالا بهتراز ۲۰۶مدل پایینه چون ۲۰۶خرجش بالاست ماهم قراربود ۲۰۶بخریم شوهرم مکانیکه گفت نه پراید یا تیبا مدل بالاتر میخریم تیبا خریدیم آخر ماشین مدل پایین خرجش بالاست

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

اگه ميتوني مدل بالاترش و بخر چون خرج داره ماشين مدل پايين 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2738

دست دوم میخای بگیری پراید بگیر که هم خرج کمتری داره هم مقرون بصرفه هستش برای شما بهتره وگرنه باید همه حقوق هر ماه بریزی پای ماشین ۲۰۶ قطعاتش گرونه اجرت مکانیکی هم بیشتره

خانم البته شکر خدا تو این مملکت از یک لحظه بعد اطلاعی نداریم ولی اصولا از الان دیگه کم کم بازار ماشین به خاطر عید داغ میشه و یه کم تند میشه و بعد برج 1 پایین نیاد ولی ماشین سالم بهتر گیر میاد.

با 25 فکر نکنم 206 بشه خرید

عباس قلی خان هستم
خانم البته شکر خدا تو این مملکت از یک لحظه بعد اطلاعی نداریم ولی اصولا از الان دیگه کم کم بازار ماشی ...

یه ۲۰۶ افتاده میترسیم بندازن بهمون چون هیچ تجربه ای نداریم کسی رو هم نمیشناسیم از خرید و فروش ماشین سردربیاره یعنی هست دوست شوهرمه اما من میگم اعتماد نکن اون به نفع خودش کار میکنه 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
یه ۲۰۶ افتاده میترسیم بندازن بهمون چون هیچ تجربه ای نداریم کسی رو هم نمیشناسیم از خرید و فروش ماشین ...

من نمیگم اون میندازه یا...ولی ماشینی بخرید که جلو عقب سالم باشه،تعویض نداشته باشه،206 دور رنگ شاید بشه ولی صاحب اول و اخرش هستید

عباس قلی خان هستم
من نمیگم اون میندازه یا...ولی ماشینی بخرید که جلو عقب سالم باشه،تعویض نداشته باشه،206 دور رنگ شاید ب ...

یعنی بخواییم بفروشیم کسی نمیخره؟

2706