2733
2734
عنوان

دلم لک زده براخانوادم

275 بازدید | 29 پست

ولی شوهرم نمیزاره برم.شاید باورتون‌نشه شوهرم نمیزاره برم میگه میری اونجا بچه رو کثیف میکنن.مثلا اینطوریه ک اگه برم خونه بابام و برگردم شوهرم ب بچه مون نزدیک نمیشه میگه تا نبرمش حموم نزدیکش نمیشه اونجا بوسش میگنن 

ازمامانم متنفره.میدونم.ولی نمیدونم بدجوری گیر افتادم.مامانم چشم ب راه منو دخترمه .دیگه چنبار زنگ زد گفت بیاید خونمون ولی من همش بهونه اوردم .همش از ترس شوهرم.کاش من بمیرم فقط

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

خونه مادر شوهرتم نرو اگ اینجوریه ..چرا میترسی؟مثلا مردا چه ترسی دارن ک بترسیم؟

دلم میخواد برم یه جایی که بودنتون تموم نشه(مامان جونم باباجونم شوهرم آبجیم داداشام)❣❤                                    خواهریا برای حل مشکلمون یه صلوات میفرستی؟"اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"(به امید حل شدنش)🤲           ۵بار بگو اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم (برای سلامتی باباجونم و مامان جونم و شوهرم و آبجیم و داداشام)خواهریا وقتتون زیاد نمیگیره بخدا🤲😔                             اینم از طرف من برای اونایی که لطف کردن امضامو انجام دادن👈(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)۶ بار براتون خوندم🤲               ممنون از اونایی که صلوات میفرستن 🤲😔❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا چه شوهر چندشی

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

امشب دخترمو حموم کردیم میدونم حالا حالاها نمیزاره برم.اگه برم تا چند روز تو قیافس.بخدا بدجوری گیر افتادم.همش عذاب وجدان دارم.با خانوادم قطع رابطه کرده و خیال داره منم نرم اونجا.ولی من جز خانوادم هیچکیو ندارم.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738
خونه مادر شوهرتم نرو اگ اینجوریه ..چرا میترسی؟مثلا مردا چه ترسی دارن ک بترسیم؟

منم نمیرم اونجا دیگه از وقتی دیرم شوهرم اینطوریه.بعد جالب اینجاس مادرشوهرم میگفت چون تو نمیای اینجا فلانی نمیزاره بری خونه بابات😏😑😐 تا این حد پستن.منم گفتم معلومه طرف پسرتی خب 

امشب دخترمو حموم کردیم میدونم حالا حالاها نمیزاره برم.اگه برم تا چند روز تو قیافس.بخدا بدجوری گیر اف ...

برو..بزار تو قیافه باشه..ببینه تو به این بچه بازیش توجه نمیکنی عادت میکنه

2706