2726
عنوان

خانومای خیاط به دادم برسید😥😥😥

223 بازدید | 22 پست

سلام دوستان واسه یکی از آشناها لباس دوختم قسمت سینش حداقل 3،4 سانت تنگ شده.پهلوها و ترک هاهم لب به لب دوختم .راه داره درستش کنم؟لطفا کمکم کنید

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته.

نی نی سایتی های مهربون 

برا سلامتی پدر من اگه ممکنه یه حمدشفا بخونید از دو طبقه پرت شده تو حیاط 

خیلی شکستگی بده 

مخصوصا که دنده هات باشن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گچ گرفته نمیشه ،پلاتین گذاشته نمیشه😭😭😭😭😭😭

عمل نمیشه 

فقط معجزه لازمه 😭

مهربونا با دلای پاکتون از خدا معجزه بخواید برا پدرم

حداقل شبا راحت بخوابه اصلا نمیتونه بخوابه 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

فک نکم جا دوخت نمونده بشکافی🤔🤔

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۳ ۴ سانت خیلیه فک  نکنم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

کارنکردم زیاداما دیپلم طراحی دوختم جانم

اگه جادوخت نداری...یکم ساسون های کارور جلو رو بازکن..یا اگه ساسون بغل سینه دادی یا کم ش کن یا بازش کن در کل...فقط درصورتیکه جادوخت نداری.

..از درز پشت جای بندسوتین ش ببین جادوخت یا ساسون های بغل پشت ؛نداری یکم باز کنی ول کنه کارور جلو رو؟

خداکنه از قوم شوهرنباشه

الهی و ربی من لی غیرک
2706