2726

من خودم روز عروسیم سرد بود خیلی بعد من با تاپ بودم کلا از صب تا شب تو باغ اومدم تالار گرم شد فشارم افتاد دستو و پام میلرزید بهم اب قند میدادن😂😂😂😂😂😂😂بعد ک صدام کردن برا رقص تک نفره اولش خواستم بیفتم زمینم بعد خودمو یجوری جمع کردم😂خیلی افتضاح بود

)(البته خب واقعا حالم بدبود دست خودم نبود ک)

نفسم هایلین💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضبط ماشین داشت آهنگ امشب شب غمه رو میخوند نمیدونم چرا لنتی منم هی باهاش گریه میکردم یعنی ریده شد تو آرایشم

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2728

خستم نميتونم تايپ كنم

همينو بگم بهترين روزم بود

خيلي دلم ميخاست باز عروسي بگيريم😂و اون روز تكرارشه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

منم چون تپل بودم خواهرم شب عروسیم ساعت یک شب گفت چون تپلی.. رون هات سابیده میشه بهم و زخم میشه چون میخوای زیاد راه بری. یه شورت پاچه دار بپوش. 

منم چون دیگه جایی باز نبود فردا هم باید 7 صبح میرفتم آرایشگاه.... 

ناچارا صبح عروسیم قبل رفتن از کشو بابام یه دونه از این شورت پاچه دار آبی هاشو برداشتم پوشیدم منتهی صورتش نو بودا از تو مشما درآوردم. 

خلاصه شب که شوهرم بند لباس عروس مو باز کرد... لباسم در آوردم.... یهو شوهرم منو دید گفت این چیه پوشیدی آخه. یعنی من الان باید با شرت بابات تحریک بشم؟   

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده

میزشام داشتیم فیلم بردار گفت شروع کنید. شوهرمم جنتلمن یه تیکه مرغ برداشت گذاشت رو غذای من که قل خورد افتاد رو لباس عروسم😫حالا لباسم شد قرمز و چرب. اون لباس بلند خواهرشوهرم بردم تودسشویی با مایع جلو لباسو شست هی باد زد تا خشک شد ولی انقد استرس کشیدم تا اخر عروسی هم دستمو گذاشته بودم رو اون تیکه

منم چون تپل بودم خواهرم شب عروسیم ساعت یک شب گفت چون تپلی.. رون هات سابیده میشه بهم و زخم میشه چون م ...

واااای خداااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2706