2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶۰ روزگی داداشمو ختنه کردیم

واای اولش که خیلی درد داشت و گریه میکرد یادمه سوم راهنمایی بودم و فرداش امتحان تاریخ داشتم😅هیچی نخوندم

بعدشم که تو تشت شامپو میریختیم و آب میزاشتیم تو اون خودش که کیف میکرد بعد چن روز هم که حلقش افتاد😁😇

2728

من پسرم 3 ماهش بود ختنه کردم به نظرم دیر بود دستوپا میزد اذیت میشد ..40 روزگی خیلی خوبه 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2738

بهترین زمان ۴۰ روزگی تا دوماهگی بیشتر بشه خطریه چون پسرا زود دمر میشن وغلت زدن یاد میگیرن اونوقت خیلیییییی اذیت میشه و خطرناکه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من ۴۰ روزش بود

بنظرم بهترین موقع هستش

بابام ۵تا نوه پسر داره

۴تاشونو تو ۴۰ روز ختنه کردیم یه نصف روز اذیت بودن و دوروزه خوب میشدن

ولی یکیشونو ۴ ۵ ماهش شد

به معنای واقعی عذاب میکشید دورش بگردم پاهاشو که تکون میدا  کبود میشد بس گریه میکرد از درد

زندگی خاله الان ۱۱سالشه

دیگه این شد تجربه که بقیه رو تو۴۰ روز ختنه کنیم

هم پوستش نازکه چربی نداره که عفونت کنه هم اینکه پاهاشو تکون نمیده که دردش بگیره

یکی از اقوام ما پسرشو برد ختنه کنن ...نکردن گفتن آلتش کوچیکه نمیشه وایسین بزرگشه بچه ...اولین بار بود میشنیدم

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

پسر من دوسالشه 🙈😞 چون فتقش باز بود و کم وزن دکتر گفت بذارید اول عمل فتق بعدش ختنه 

بمیرم براش چ کار کنم اعصابم بهم میریزه فکر میکنم 

بیهوش میکنن؟؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

پسر بزرگم سی روزش بود ختنه کردیم پنج روز بعد حلقش افتاد اصلا هم اذیت نشد پسر کوچیکم سه ماه و نیمش بود ختنه کردیم بچم نابود شد داغون بودم بمیرم براش خیلی عذاب کشید

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
2706