2737
2734

سلام 

بچه ها من میخام درسمو ادامه بدم 

ولی خواستگار هم دارم 

حالا هر چی بوده که رد کردم 

ولی قراره یه خواستگار خوب بیاد واسم 

حالا نمیدونم قبول کنم یا درسمو بخونم 

ولی به نظرتون تا ۲۲ سالگی که لیسانس میگیرم مجرد بمونم به درسم ادامه بدم ؟ 

یا شوهر کنم 

میشه برای حاجت رواییم چند تا صلوات بفرستی😍♥️مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چند سالته...من نظرم اینه تا۳۰ سالگی مجرد بمون

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2728

من میگم تا اونجا که میتونی زود ازدواج نکن بذار به درک زندگی مشترک برسی بعد من خودم الان پشیمونم که زود ازدواج کردم هیچی حالیم نبود از زندگی

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....

عزیزم منم دوران تحصیل قصد ادامه تحصیل داشتم و باهمین افکار فرصتای خوب و از خودم دریغ کردم الان نه ادامه دادم نه ازدواج کردم ۲۷ سالمم هست 😂موقعیتای خوب تا یه سنی هست بعدازون هیجکس ایده آلت نیست 

2738
عزیزم منم دوران تحصیل قصد ادامه تحصیل داشتم و باهمین افکار فرصتای خوب و از خودم دریغ کردم الان نه اد ...

خب پس شوهر کنم ؟ 

بنظر من ازدواج و درس هیچ منافاتی باهم نداره شما میتونی ازدواج کنی و درستم ادامه بدی 

اگه موقعیت خوب اومد رد نکن به خودت فرصت اشنایی و شناخت بده (اگه دوسداری زندگی نشکیل بدی)

چون الان موقعیت خوب خییییلی کم پیش میاد و معمولا پسرا سمت ازدواج نمیرن مگر در حالیکه تمام شرایط ازدواج و داشته باشن (خونه سرمایه و ... )

اولین جمله کمکی: زیر 20 سال ازدواج نکن و درگیر رابطه هم نشو. 

من الان 22 سالمه. و مجرد

خیلی از همکلاسی های دانشگام متاهلن

اگ واقعا موقعیت خوبیه ازدواج کن و شرط ادامه تحصیل بزار. اگ موقعیت معمولیه رد کن چون بعدها هم باز موقعیت اینجوری پیش میاد

دختر بودن هم قوی بودن نیاز داره هم ظریف بودن...
اولین جمله کمکی: زیر 20 سال ازدواج نکن و درگیر رابطه هم نشو.  من الان 22 سالمه. و مجرد ...

الان موقعیت خوبه 

ولی من زیر ۲۰ سالم

عزیزم منم دوران تحصیل قصد ادامه تحصیل داشتم و باهمین افکار فرصتای خوب و از خودم دریغ کردم الان نه اد ...

اره واقعا با این حرفت موافقم.منم به خواهرم زیاد میگم.عزیزم شوهر کن درس خوندن بدرد نمیخوره درس بخونی ک چی بشه.شوهر خوبه

2706