2733
2734
عنوان

از لحظه های خنده دار بعد زایمانتون تعریف کنید بخندیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 114909 بازدید | 1146 پست

حس خیلی خوبیه

وقتی ب هوش اومدم پسرمو اوردن ببینم شوهرم کنارم بود گریه میکردیم از،شوق خوشحالی☺

ولی از اون بدتر بعد اینکه مرخص شدم واس بی مزه ترین حرف یا حرکتی خنده ام میگرفت😂😂😂😂

منم سزارینی شکمم می سوخت برا اینکه خندمو کنترل کنم همش دستمو گاز میگرفتم😂😂😂خیلی بد بود

مامان2عدد شیطون بلام😍👬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا ادم با هر کی راحته دوست داره همونم پیشش باشه 

آدم عیبش میاد جاری یا خواهرشوهر تو اون وضعیت اونجاش رو ببینه نمیدونم چجور بعضیها براشون مهم نیس .من خودم از خاهرمم خجالت میکشم

وای من سزارین دومم خیلی درد داشتم مامانم اومد تو بیمارستان دمپایی پام کنه برم دستشویی از اونجایی که خواب آلو بود یه کفش و یه دمپایی پام کرد بعد دیدم صداش نمیاد دیدم از خنده پخش زمین شده😂😂😂😂😂

منم از خنده اون و دیدن کفش و دمپایی لنگه به لنگه زدم زیر خنده ایتقدر خندیدم از شدت درد  چشام سیاهی رفت بیحال شدم 

مامانم بنده خدا میگه با خنده رفتم گفتم پر ستار پرستار دخترم ههههه از حال رفت ههههه 

پرستاره میگه باشه خانم چقدر خوشحالی😂😂😂😂😂😂😂😂

خلاصه هنوزم یادمون میاد میخندیم 

2731

اصلا دلم نمیخواست دماغش شبیه داداشم باشه بند نافش وصل بود ماما اوردش بالا تا ببینمش اولین چیزی ک گفتم اییییی اینکه دماغش مثل مهدیاره اتاق زایمان ترکیدن از خنده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
بچه های درشتو و بالای ۴کیلو رو سونو تشخیص میده و طبیعی نمیارن میگن سزارینی  چطور اینکارو باهات ...

هیشکی بهم نگفت حتی دکترم،،تو حاملگی دومم خودم میدونستم بازم بزرگه به دکتر هم گفتم سزارین بنویسه اما ننوشت،دیگه نمیدونستم به کی چجوری التماس کنم که سزارین کنن،هیشکی به حرفم گوش نکرد،تا این که باهزار بدبختی پسرمم به دنیا اومد همین که ماما ها دیدنش داشتن بهم دیگه پچ پچ میکردن ومیگفتن ماشالا چه دختر مقاومیه،پسرش عین حسین رضازادست،،،دیگه از درون من خبر نداشتن که نابود شدم،،،دکترم بعدا فهمید که جنس بچه های من درشته واین بدبختی از ژنمه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2738

من سزارین بودم بی حسی از کمر وقتی دکتر  پسرمو از شکمم در اورد صدای گریه شو.شنیدم انگار دنیا رو بهم دادن لحظه ای که اورد صورتشو به صورتم چسبوند که اصلاااا نگم براتون...

فیلمشم دارم گاهی نگاه میکنم

بعدشم حالم خوب بود از شبش هم رو پا سدم دردمم با شیاف کنترل میکردم

به هر حال زایمان سختی و ناراحتی داره ولی به نتیجه ی شیرینش میارزه

بعد زایمان طبیعی با اون همه بخیه میان همش انگولک میکنن آدمو, منکه بیچاره نزدیک بود دست پرستارا رو بشکنم از بس نمیزاشتم معاینم کنم... از فشاری ک بشکم میدن نگم براتتت... 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
آره بخدا الانم هس دیگه باهام ولی خب خیلی رعایت میکنم،البته اینم بگما فقط زایمان علتش نیس،ناراحتی عصب ...

سلام من باردارم یبوست گرفتم وقتی دسشویی میکنم خون میاد از پشتم اسم پماده چیه میشه بگید؟

من بعد زایمانم صاف صاف رفتم خونه بابام. بچمم دست آبجیم بود بعد بابام گفت نزاییدی هنوز چون شکمم هنوز یه کم بزرگ بود نفهمید منم گفتم نه گفتن برو دو سه روز دیگه بیا. بنده خدا اومد دست زد به شکمم گفت برو بابا کو بچت ش🤣🤣🤣

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
گریه از،روی،شوق؟؟؟فیلم زیاد میبنیا  مادر پدرشو از بس فحشکش،میکنی،میاری،جلو چشش اون لحضه از،روی ...

چقدر زشت.بچه دار شدن و زایمان واستون معنیش اینه؟

این زن و مردایی که با عشق صاحب فرزند می شن و موقع حاملگی و زایمان هم دیگر رو بغل می کنن و گریه می کنن از شوق و محبت مسلما دیدشون این نیست.

چون بچم مرده بدنیا اومد😢😢😢

😔😔😔منم کلا ازاون موقع نخندیدم 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2706