2737
2734
عنوان

از لحظه های خنده دار بعد زایمانتون تعریف کنید بخندیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 114909 بازدید | 1146 پست
موقع زایمان خنده؟؟؟؟ آر یو کیدینگ می؟؟؟

من تو اتاق زایمان انقدر با دکترم گفتم خندیدم که دکتره مونده بود بدبخت

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....

من وقتی میخواسن ببرنم تو بخش . گفتن باید بری دست شویی رفتم بای پرستار همون که نشتم یهو صدای فن اکو شد تو گوشم نفمیدم چی شد دیدم مانم داره باپاش میزنه به پشتم میگه پاشو دختررررر لنگ ظهر شد تا چش باز کردم ۷.تا سر جلو چشمم منم دراز پاهام بالا تو کف دستشویی کاسه حموم اتاقم زیر سرم😃😃😃😃😃😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعداز سزارین گفتن تا فردا صبح چیزی نخورم ،شب ساعت ۸ زایمان کرده بودم،نمیدونم چرا،منم گشنه😂😂😂😂 س ...

😄😄😄 وای عجب کاری

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2731
2738

لحظه زایمانم اینقدرمنومعاینه میکردن ک دیگ خسته شده بودم...دردم یک طرف معاینه کردنشون یک طرف...دفه آخراومدن معاینه کنن گفتم حالم خوبه هنوزوقتش نشده دردندارم ولی دروغ گفتم هفت دقیقه بعدش بلندجیییغ زدم بچچچچه اووومد😂😂😂😂همه زایشگاه دستپاچه شدن وبهم ریختن

مامانم که مثلااا همراهم بووود خرپوفش کل اتاق میپیچید خودم داغون از درد تکون نمیتونستم بخورم اون ور بچم گریه میکرد بچه های دیگه رو بیدار میکرد اونوقت اون هنوووز در خواب کامل به سر میبرد هر چی صداش میزدم بیدار نمیشد 

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍
من تو اتاق زایمان انقدر با دکترم گفتم خندیدم که دکتره مونده بود بدبخت

درد داشتی یا بعد زایمانت؟ اخه موقع زایمان نفسم به سختی میاد و میره یه جایی بین این دنیا و اون دنیایی چطوری اخه ادم میتونه بخنده

فکر به هرکجا که رود، عمل هم به همانجا میرود...
درد داشتی یا بعد زایمانت؟ اخه موقع زایمان نفسم به سختی میاد و میره یه جایی بین این دنیا و اون دنیایی ...

نه درد نداشتم سزارین بودم

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....

من سزارین بودم درد داشتم بچه رو آوردن نگاش نکردم از بس درد داشتم یه لحظه چشمم افتاد بش تو گهواره بود دیدم خیلی خوشگله به مامانم گفتم بده ببینمش چقد خوشگله دوتا لپاشم چال داشت خیلی ناز بود دردم یادم رفت 

اخی چرا

بچه من گرفتن گفتم چرا گریه نمی کنه گفتن دستش تو دهنشه گشنش بود 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706