2733
2734
عنوان

حقوق کارگران وکارمندان سال ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 3013 بازدید | 71 پست
ایرانخودرو خیلی زرنگه،مثلا باید دوتا پایه حقوق عیدی بده یکیش رو عید میده یکیش رو میزاره تعطیلات تابس ...

دوستم  شوهرش  حسابدارِ  شرکت سایپاس  البته سایپا خیلی حسابدار داره اینم یکیشونه  حقوقش ماهی ۷ تومنه  خونه خوب داره در جای خوب

ماشینشم  برلیانس   دوستم چ کلاسی میزاره  چ چیزایی میخره 😣

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرمن بهیاره وقتی استخدام شدحقوق اولین ماه ۱۲هزارتومن بوده سال ۷۳

عزیزم انشالله خدا برکت بده به همین مقدار کم حقوقها ،به خدا با ۲۵سال سابقه چه حقوقیه که اون شرکت میده 🤦‍♀️

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
شوهرمن بعدعیدبازنشست میشه ولی غصه م گرفته

غصه نخور گلم همه چیز با دو دوتا کردنای ما جور نمیاد انشالله خدا از جایی برسونه که فکرش رو هم نکنی

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2731
عزیزم انشالله خدا برکت بده به همین مقدار کم حقوقها ،به خدا با ۲۵سال سابقه چه حقوقیه که اون شرکت میده ...

به جون دخترام راست میگم اصلاهیچی سرجاش نیست بخدا

کاربرقدیمی ام که ازسال ۹۳به لطف آزادی بیان پنج بارترکیدم.دیگه بمن دست نزنیدچون ممکنه بترکم
غصه نخور گلم همه چیز با دو دوتا کردنای ما جور نمیاد انشالله خدا از جایی برسونه که فکرش رو هم نکنی

من زیرزمین خونه مامانم زندگی میکنم  .حتی باپولی که سنوات بدن زمین هم نمیشه خرید

کاربرقدیمی ام که ازسال ۹۳به لطف آزادی بیان پنج بارترکیدم.دیگه بمن دست نزنیدچون ممکنه بترکم
دوستم  شوهرش  حسابدارِ  شرکت سایپاس  البته سایپا خیلی حسابدار داره اینم یکیشونه ...

چی بگم والا ، کلا تو این خودروسازی ها شنیدم پارس خودرو از همه بهتره ،شوهرخالم اونجا کار میکرد تا همین چند سال پیش خالم فقط سیبزمینی پیاز میخرید حتی میوه هم میدادند بهشون 

2738
من زیرزمین خونه مامانم زندگی میکنم  .حتی باپولی که سنوات بدن زمین هم نمیشه خرید

چی بگم ،خدا ذلیلشون کنه،کاری کردن قشر کم درامد هی ضعیفتر داره میشه به جای اینکه حمایت کنند ،انشالله درست میشه از خدا بخواه 

چی بگم والا ، کلا تو این خودروسازی ها شنیدم پارس خودرو از همه بهتره ،شوهرخالم اونجا کار میکرد تا همی ...

جدی؟؟؟؟؟؟؟

جدی؟؟؟؟؟؟؟

به خدا اینق‌در گوشت گوسفندی بهش میدادند که از مصرفش بیشتر بود با قیمت کمتر میفروخت به خاله های دیگم ،لوازم التحریر و اجیل و حتی هر چند وقت یکبار سرویس چینی و قابلمه هم میدادند البته این چند سال اخیر برا اونها هم نم کشید 

چی بگم ،خدا ذلیلشون کنه،کاری کردن قشر کم درامد هی ضعیفتر داره میشه به جای اینکه حمایت کنند ،انشالله ...

من دختربزرگم اتیسمه مخارج اون خیلی بهم فشارمیاره .یه پولی مامانم بهم دادمیخواستم مثلاخرج خودم کنم اونم نشدباورتون میشه .

2706