2737
2734

بازی میکردیم خونه مادربزرگم

حیف که مادر بزرگم فوت شدنو، دخترداییمم سالی یبار نمیبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه بودیم با بچه های داییم تیم میشدیم دوتایی بهم دیگه لنگه دمپایی پرت میکردیم

الان پسرداییم دوتا بچه داره

حیففف

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2731

اه من اصلا دوست ندارم از بازی های بچگیم یاد کنم

بازی میکردیم با پسر عمه هام،منو پسر عمه ام عروس داماد میشدیم،بعد پیش هم فقط دراز میکشیدیم فرداش صاحب بچه چند ساله میشدیم، ده سالم بود،من چقدر خل بودم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2738

بچه بودم دوست من فقط پسر عموم بود چقدر دوسش دارم مثل برادرمه آنقدر میزدمش با هم دعوا میکردیم بازی میکردیم الان من متاهلم یه دختر ۵ ساله هم دارم اونم سربازه 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

واقعا یادش بخیر بعضی وقتا میگم کاش بزرگ نمیشدیم هیچ کدوممون ،دنیای بچگی خیلی قشنگه خیلی ،دلم تنگ شد شدید😔😭😭😭😭😭

میشه برای حاجتم صلوات بفرستید ❤،،،   کاربرقبلیم برای چهارمین باراومدم‌🙂دیگه نترکونیدانصافا اینبارموندم باشماره وایمیل کی بیام 😩

بچه بودیم برامون لقمه نون پنیر سبزی می گرفتن می رفتیم تو کوچه بازی میکردیم...یه لحظه یادم افتاد😔

همیشه دورهم بودیمو شاد 

اما حالا چی...دور ازخانواده وفامیل

ای خدا یهو دلم تنگ شد

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اه من اصلا دوست ندارم از بازی های بچگیم یاد کنم بازی میکردیم با پسر عمه هام،منو پسر عمه ام عروس دام ...

گرده افشانی میکردین😁😁

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706