2703
2553
عنوان

اعصابم خورده ... کتک خوردم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2568 بازدید | 111 پست

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته.

نی نی سایتی های مهربون 

برا سلامتی پدر من اگه ممکنه یه حمدشفا بخونید از دو طبقه پرت شده تو حیاط 

خیلی شکستگی بده 

مخصوصا که دنده هات باشن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گچ گرفته نمیشه ،پلاتین گذاشته نمیشه😭😭😭😭😭😭

عمل نمیشه 

فقط معجزه لازمه 😭

مهربونا با دلای پاکتون از خدا معجزه بخواید برا پدرم

حداقل شبا راحت بخوابه اصلا نمیتونه بخوابه 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر از شوهرم از دست پدر و مادرش ناراحتم که کلمه ای حرف نزدن

منم خانواده شوهرم بشدت ادعا میکردن ک عاشقم هستن و هزار جور احترام و ظاهرسازی  ی بار متاسفانه یکی از بحثامون ب خانوادش کشیده شد و اونا فهمیدن... اون موقع بود ک شناختمشون...هر کار میکردن برای دامن زدن ب دعوامون..باورم نمیشد اینا همونا هستن ک برام میمردن...مثل یه بازیگر دقیقا..از رفتار اونا بیشتر گریم گرفته بود و تا مدت ها فراموش نکرده بودم و تو شوک بودم. از اونروز همدیگ رو هم ک بمب بارون کنیم نمیزارم بفهمن.

عجیبه ک  رفتی خونه مادرشوهرت

و عجیب ک حقو داد ب تو

ولی اصلا عجیب نیس ک دعوا نکرده پسرشو😶

همون تو خونه خودت حلش میکردی 

اگه از جایی ک وایسادی راضی نیستی..جاتو عوض کن☺تو درخت نیستی🖒
2456
بمیرم واس دخترت ،مدیریت کن دیگه دعواتون ب اینجا نرسه بچه روحیه اش خراب میشه

مردها مگه میفهمن شوهرم داره بهم خیانت میکنه هی دروغ میگه امروز مچشو گرفتم کلی فحش وناسزا گفت وکتکم زد پسرم مریض بود اینقدر گریه کرد.. فقطبرام دعا کنید خدا حقمو بگیره ازش خیلی بی شرفه دلم نمیاد بچه هام بزارم برم داغونم 

2714
اسمش مادر شوهره  اخه کدوم مادر شوهری میاد واسه پسرش حرف بزنه و طرفداری عروس بکنه خودم دیدم که ...

همه ی آدما مثل هم نیستن عزیزم ماهر وقت داداشم اینا بحثشون میشه با داداشم دعوا میکنیم  و از زنش طرفداری میکنیم  حتی اگه حق با داداشم باشه بازم ارومش میکنیم و اینجوری نیست ازش طرفداری کنیم چون اگه طرفداریشو نکنیم زودتر آروم میشه اونجوری فکر میکنه حق داره و همه چی بدتر شه 

کاش خونواده های  پسرا به آرامش زندگی بچشون فکر میکردن حیفه واقعا 

اونقد هیچی نگفت که حرصم گرفت گفتم مامان یه کلمه از اون حرفاییکه پشت سر شوهرم داشتی میگفتی بگو دیگه&n ...

منم امشب باشوهرم دعوام شد

پشت تلفن باهاش شوخی کردم نمیدونم دلش ازچی پربود همونو بهونه کرد هرچی ازدهنش رسید به من گفت اخرشم یه چیزی پرت کرد خورد به شکمم ماه اخربارداریمه 

خواهرم خونش نیم ساعت از خونه ما فاصله داره اروز اومدن اینجا خونه ببین  سوهرم میگه بیان اینجا وای بحالته بگو نیان وگرنه خودم بهشون میگم طرف ما نیاین

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
2706