2737
2734
عنوان

اعصابم خورده ... کتک خوردم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 111 پست
ای بابا انگار مادر شوهرش جادوگره شهر اوزه . نکنین بابا چند ساله دیگه خودمونم مادر شوهر و مادر زن میش ...

شما اگ مادر شوهرت خوبه ببوسش بزارش رو چشمات و خودتم بهترین مادر شوهر شو عزیزم.موفق باشی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی برای دلت بمیرم .دستش بشکنه . ولی خودتو نباز . نزار فک کنه ضعیفی . 

خدا نکنه😳

بخدا الانم دارم گریه میکنم خیلی حالم بده 

چشمام باد کرده سر درد عجیبی دارم 

عاشق خدایی هستم که میدونه گناهکارم ولی بازم دوستم داره❤
2728
شما اگ مادر شوهرت خوبه ببوسش بزارش رو چشمات و خودتم بهترین مادر شوهر شو عزیزم.موفق باشی...

مادر شوهر هیچ وقت هیچ وقت مادر ادم نمیشه . پس نباید ازش توقع بیشتر داشت . اینو مامانم وقتی ازدواج کردم بهم گفت . احترام خودتو خودت نگه دار . تا الان برخودی باهاشون نداشتم . جوری باهام رفتار میکنن که خودم بهشون یاد دادم تو این چند سال هم اونا راحتن هم خودم 

خدا نکنه😳 بخدا الانم دارم گریه میکنم خیلی حالم بده  چشمام باد کرده سر درد عجیبی دارم

منم برات خیلی ناراحتم برای شوهرت دعا میکنم لااقل به کاراش فک کنه . زنو فقط باید ناز کرد . نمیدونم تو اون لحظه به چی فک کرده .

2738
مادر شوهر هیچ وقت هیچ وقت مادر ادم نمیشه . پس نباید ازش توقع بیشتر داشت . اینو مامانم وقتی ازدواج کر ...

پس معلومه منطقی هستن و فرهنگ خوبی هم دارن... امیدوارم همیشه همینطور بمونید اما به اونایی فکر کن که نه فرهنگ خوب برخورد کردن دارن نه منطق... و این چیزی نیست ک برای عروس پنهان بمونه زود رو میشه و میفهمن...مطمعن باش کسی اگه خانواده شوهرش خوب باشن و بهش ثابت شده باشه ک خوبیشو میخوان هیچوقت حاضر نیست ازشون گله کنه..همه مثل هم نیستن

پس معلومه منطقی هستن و فرهنگ خوبی هم دارن... امیدوارم همیشه همینطور بمونید اما به اونایی فکر کن که ن ...

میدونم عزیزم . ولی من سه تای دیگه جاری دارم که همیشه از مادر شوهرم مینالن . مادر شوهرم زبون تیزی داره . ولی من یاد گرفتم چجور برخورد کنم که نه ایشون و ناراحت کنم نه همسرمو تو دردسر بیندازم 

نه بابا چندمین بارشه دستش بشکنه الهی

پس یاد گرفته...حتما برو مشاور اگ زندگیتو دوس داری و بچتو... برو عزیزم ببین راهکارای اون چیه بخدا توکل کن و خودتم قدم بردار برای زندگیت... آروم میشی

منم برات خیلی ناراحتم برای شوهرت دعا میکنم لااقل به کاراش فک کنه . زنو فقط باید ناز کرد . نمیدونم تو ...

الهی آمین 

از خدا میخوام عذاب وجدان بگیره خدا لعنتش کنه انشاا...

پس یاد گرفته...حتما برو مشاور اگ زندگیتو دوس داری و بچتو... برو عزیزم ببین راهکارای اون چیه بخدا توک ...

بیشتر از شوهرم از دست پدر و مادرش ناراحتم که کلمه ای حرف نزدن

2706