2726
عنوان

خانما شوهراتون هم صحبتتون هستن بتونین راحت باهاشون دردودل کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر چیزخاصی توی گزشتت داری مثلا دوستی باجنس مخالف  بهش بگو ولی کلی بگو    جزییاتو نگو        و اینکه رازای خاحوادگیتو و مسایل خانوادگیتونو نگو    

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
2728

بچه ها برید برای همه تاپیکهام گزارش بزنید هر کیم زد لایک کنه صلوات بفرسم براش با اجازه اسی

نزدیکه آخره ساله هر کی فکر میکنه کاری کردییا حرفی زده که منو ناراحت کرده بیاد بگه غلط کردم /:

ب نظرم تا زیر یه سقف نرفتین نگی بهتره ...تا خوب نشناختیش...آخه امکان داره حرفتو ببره برا ننش...بعضی از مردا زیادی مامانین

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

من راحتم.روز اولم بهش گفتم.رفیق باشیم.جایی هم روم نشه اس میکنم حرف دلمو براش.میخونه منطقی ج میده.گاهی میگه باز تو رو گرفت😂😂

چون بهش گفتم از خانوادت یه وقت دلخور بشم مستقیم به خودشون بی حرمتی نمیکنم عوض میام بهت میگم.پیش خانوادمم نمیرم بدیتون بکنم.مججبوری بشینی پای درد دلم😂

اوایل فکر میکردم میشه درددل کرد. و چه کار اشتباهیه.

الآن نه درددل میکنم نه آرزوهامو بهش میگم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

حرف زیاد میزنیم ولی درددل اصلا

یه روز صبح خیلی دلم گرفته بود یکم باهاش درددل کردم آخرش عصبانی شد لیوانو پرت کرد رفت سر کار😂😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

اول خوب بشناسش بعضی مردا جنبه ندارن به خانوادشون اطلاع میدن بعضی سواستفاده میکنن بعضی کلا درک نمیکنن وسرزنش میکنن .شوهر من هر سه تارا باهم داره

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

البته منطورم از دوست پسر وقتیه ک روبطه صمیمی و طولانی مدتی بینتون بوده باشه   من خودم چندین سال عاشق یکی بودم و اونم بود   اخرولش کردم ولی هنوزم میدونم انقددوسم دارع  ک میترسم فردا یکاری کگه بفهمه ازدواج کردم براهمین ب نامزدم گفتم  خیلی برلشدسخت بود ولی الان راحتم

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
چیا رو نباید گفت ؟

ببین دوستِ عزیز فقط اوقات خوشی تونو نیگا نکن. ی روزای تلخی هم توراهه. از اختلافات خانوادگیتون و خصوصیاتِ فردیِ خوب و بد اعضایِ خونه تون نگو. که توی دعوا بر علیه خودت استفاده میشه. 

دیگ. باید بدونی چیو بگی چی و نگی. چن سالته؟؟

thanks god for my sweet love. My husband is a real gentleman. Im proud of him💏.....my last user was for autumn 2016.
2706