1648
1655
عنوان

خانما شوهراتون هم صحبتتون هستن بتونین راحت باهاشون دردودل کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 62 پست

حرف زیاد میزنیم ولی درددل اصلا

یه روز صبح خیلی دلم گرفته بود یکم باهاش درددل کردم آخرش عصبانی شد لیوانو پرت کرد رفت سر کار😂😂

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم

اول خوب بشناسش بعضی مردا جنبه ندارن به خانوادشون اطلاع میدن بعضی سواستفاده میکنن بعضی کلا درک نمیکنن وسرزنش میکنن .شوهر من هر سه تارا باهم داره

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

البته منطورم از دوست پسر وقتیه ک روبطه صمیمی و طولانی مدتی بینتون بوده باشه   من خودم چندین سال عاشق یکی بودم و اونم بود   اخرولش کردم ولی هنوزم میدونم انقددوسم دارع  ک میترسم فردا یکاری کگه بفهمه ازدواج کردم براهمین ب نامزدم گفتم  خیلی برلشدسخت بود ولی الان راحتم

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
چیا رو نباید گفت ؟

ببین دوستِ عزیز فقط اوقات خوشی تونو نیگا نکن. ی روزای تلخی هم توراهه. از اختلافات خانوادگیتون و خصوصیاتِ فردیِ خوب و بد اعضایِ خونه تون نگو. که توی دعوا بر علیه خودت استفاده میشه. 

دیگ. باید بدونی چیو بگی چی و نگی. چن سالته؟؟

thanks god for my sweet love. My husband is a real gentleman. Im proud of him💏.....my last user was for autumn 2016.
1522

متکه با همسرم هرچیزی رو میگم.حتی درباره مشکلات خانوادگی بعدا هم طعنه ای نمیزنه.خودش هم هرچیزی رو برا من میگه و میشینیم نقد میکنیم که ما چه درسی از اونا یا بقیه بگیریم.برا خانوادم از خودمم بهتر بوده تا حالا.

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها برید برای همه تاپیکهام گزارش بزنید هر کیم زد لایک کنه صلوات بفرسم براش با اجازه اسی

خیلی گزارش داشته باشی کاربریت لغو میشه ها !

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
اوایل فکر میکردم میشه درددل کرد. و چه کار اشتباهیه. الآن نه درددل میکنم نه آرزوهامو بهش میگم.

ذهن اقایون و خانما باهم تفاوت زیاد داره اونا تو فاز دردودل نیستن میخوان یه مشکلی حل شه نه فقط دربارش صحبت بشه ولی ما خانما فقط میخوایم حرف بزنیم  اونا درک اینو ندارن

1614
ذهن اقایون و خانما باهم تفاوت زیاد داره اونا تو فاز دردودل نیستن میخوان یه مشکلی حل شه نه فقط دربارش ...

درکشون یه طرف، اینکه یه دفعه تو جمع خونوادشون حرفیو که بهشون زدی عنوان کنن فاجعه ست. واسم پبش اومده 😳😵😱

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
منم میگم اونم خوب گوش میکنه ولی اخلاقمم میدونه اگر یه چیزی بگه حسابش و میرسم واسه همین تو این پنج سا ...

معلومه دوست داره. فک کنم اگه من همچین کاری کنم خیلی بد میشه اون لجبازی دوست نداره 

1432

فقط از ننش نگم😒😒بقیه رو گوش میده

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙دنیا وفا ندارد،ای نور هردو‌ دیده...👁💙🌹واسه سلامتی نینی صلوات فرستادین بگید منم واسه حاجت دلتون بفرستم❤️

همسر من اصلا نمیشه همه چیو بهش بگی چون یکی ی چیزا از خانوادم فهمید سرکوفتشو تو دوران عقدیم ولی بهم سرکوفتشو داد. هم صحبت خیلی خوبیم نیست تا ی چی میگم که یکم خوشش نمیاد سریع بحثمون میشه. بستگی به طرفت داره. 

1628