2703
2553
عنوان

خواهرم به خواستگارش گفت: مرررگ برو بیرون از اتاق

| مشاهده متن کامل بحث + 68091 بازدید | 472 پست
ببخشید اسی.. بچه ها لطفا ب این سوالم پاسخ بدید..  اگه دانش اموزی از معلمش خوشش نیاد از قیافه ...

باید بهش بگی به جهنم که خوشت نمیاد میتونی بری یه مدرسه ی دیگه. 

البته. اگه ابتداییه. میتونی با دادن شکلات و چیزای دیگه. علافشو نسبت به خودت جذب کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببخشید اسی ببخشید دوستان ک من سوالم رو اینجامطرح کردم ازپاسخگویی تون ممنونم از کسانیکه فکرمیکنن حق شون ضایع شده عذرمیخوام حلالم کنید  

دعام کنید بحق سیدالشداء که مصاحبه قبول شم معلم شم برای حاجت روایی همه تون اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم.صلوات میفرستم.

یا رب نظر توبر نگردد
ببخشید اسی.. بچه ها لطفا ب این سوالم پاسخ بدید..  اگه دانش اموزی از معلمش خوشش نیاد از قیافه ...

ببین چند سالشه دانش آموزت دختر منم کلاس اوله یکسره میگفت به معلمش دوست ندارم از تو بدم میاد فقط نغمه جونو دوست دارم معلم پیش دبستانی و مهد کودکش بوده معلم کلاس اولشم بهش میگفت منی که اینقد دوست دارم دارم برا با سواد شدنت تلاش میکنم کاری میکنم اسم خودتو مامان باباتو بتونی بنویسی یه بارم معلمش بهش قول داد بیاد خونمون اگه کتاب نگارشی شو تو کلاس انجام بده  بهتر شد معلمش اومد خونمون  الانم خیلی بهتر شده ولی بااااازم نغمه جونشو هر پنجشنبه جمعه باید ببینه 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2714

استارتر خدایی چی با خودت فک کردی ملتو گذاشتی سر کار?خاب زده شده گفتی بزار یه تاپیک بزنم سرکاری ?توروخدا یکم شخصیت واسه خودتون قائل شین این کارارو میکنین که بهمون میگن جهان سومی دیگه

حالا کی درو کم کم چفت کرد و چرا؟

خو ب از اول میبستن.

چه همه  هم حواسشون به در بوده .

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
خونه پدریم ویلایی و دوطبقه س.من و همسرم رفتیم طبقه بالا نیم ساعت حرف زدیم. خانواده من و شوهرم هم خیل ...

بله درسته من اصلا نمیفهمم این تعصب ها برای چیه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

وا دستشو مشت کرد بابات🙄 چ زشت یعنی جلو یه پسر غریبه خواست بگه من اعتماد ندارم به دخترم؟چه حرکت زشتی بی نهاااایت زشت‌.‌..فکر کنم هر خاستگاری میاد اینجوری بپره همون دم در ردشون کن برن بهتره تا اینجوری😒😏

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

من تا صفحه ۶ خوندم ولی نفهمیدم اون در اتاقو کی بست بلاخره...خاستگاره بست..!خواهرت بست(که با دونستن اخلاق گل بابات نباید میبست)...باااااد بست!؟کی بست آخهههههه🥴😑

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

اگه بچه است باید درکش کنی. بهش نزدیک بشی محبت کنی. باید بهش بگی میدونم اون معلمت رو دوست داری ولی تا وقتی بتونی دوباره بری پیش اون معلمت باید باهم دوست باشیم خوب درس بخونی تا بتونی بازم اونو ببینی. بعد هم جوری رابطه ات رو مدیریت کنی که کلا بچه یادش بره. و صدالبته خیلی وقتها به حرفاش توجه نکن بی‌توجهی هم یکی از راهکارهای تربیتی. البته منظورم فقط نسبت به اون حرفش بی توجه باش. انگار اون حرفش رو نمیشنوی. بقیه حرفاشو واکنش نشون بده

2706