2737
2734

من برا آبگوشت و آش وسوپ اکثرا از زود پز استفاده میکنم والا با بچه کوچیک وقت ندارم باید تندی غذا رو بپزم حتی گاهی خورشت اینا هم میریزم تو زود پز😁😁شنیدم میگن خیلی بده،خاصیت مواد غذایی رو از بین میبره چون مواد تحت فشار زیاد بخار پخته میشن،به نظرتون راسته کسی میدونه؟😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای زود پز انگار غذارو تودست چلچندی ابشوگرفتی ،من همیشه توقابلمه میپزم خورشت اینارو طعمش عالی میشه براپخت سریع گوشتشم میتونی دورقابلمه رو نایلون فریزر بمشی فوری میپزه گوشت

لطفابرای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستید😍😘
2738

سرطانزاس واقعا😣

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
والا من که عاشق زودپزم 😁😁به این چیزاش کار ندارم😄

منم😂ولی همش حین خوردن غذا عذاب وجدان میگیرم میگم الان مثلا این آبگوشتی که پختم اگه خاصیتش از بین رفته باشه چی😐حیف اون‌گوشتا😑

منم😂ولی همش حین خوردن غذا عذاب وجدان میگیرم میگم الان مثلا این آبگوشتی که پختم اگه خاصیتش از بین رف ...

من تا الان عذاب وجدان نداشتم از این به بعد منم فکرم درگیر میشه😂

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
2706