2726
عنوان

ضایع ترین کارهایی که تو عروسی ها یا هر مراسم دیگه ای دیدید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450632 بازدید | 1322 پست
😳😳😳زامبی بودن😂

ی وضی بود اصن

منو این پسره از بچگی اسممون رو هم بود دیگه افتاده بودیم سر زبونا دو سه سال اخرم با هم حرف میزدیم تا هجده سالگی بیشور رفت خیانت کرد. راه دور بود عطشش زیاد من تهران اون شهرستان

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
من یه عروسی رفتم   کارتخوان داشتن برای کادو   نمیگم از کدوم استان

عجیب نیست که خیلی از جاها رسم دارن واسه عروس و داماد کادو نمیبرن فقط پول نقد میدن کادو نمیدن  که قسمتی از مخارج عروسی جبران شه بنظرم خیلی خوبه چون یجور کمک هزینه ازدواج بنظرم بهش هم میگن مراسم فضل یعنی بخشش هر کس هر مبلغی دوس داره به عنوان فضل میده به عروس وداماد حالا که پول نقد کم شده همون کارت خوان  تالار ومیارن یا خودشون کارت خوان سیار میارن که کسایی که میخام فضل بدن راحت باشن ما تو استان خودمون همچین رسمی داریم  چه بسا مراسمایی که دوماد پولی واسه مراسم نداره ولی رو حساب فضل با تالار تسویه حساب میکنه مراسم و بنظرم خیلی بهتر از کادو های الکیه این مراسم هم در جمع مردونه برگزار میشه تو قسمت خانمها هم حالا هرکس دوست داره میتونه جدای بر فضل به عروس طلا یا کادو دیگه بده

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد عروسی خودم افتادم 

داشتیم تانگو میرقصیدیم منم دامنم دنباله دار بود، شوهرم دستمو گرفت بچرخم چرخ اولو زدم ،اومدم دومی رو بچرخم دیدم نمیشه ، عمه بابام یه خانوم سن بالاس بنده خدا اومده بود شاباش بده پاشو گذاشته بود رو دنباله لباسم ، نفهمیده بود که به همه گفتن فعلا شاباش ندین ، بچها براش دعا کنین الان مریضه بیمارستانه خیلی مهربونه 

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
2728
روزعقدم وقتی میخواستیم عسل دهن همدیگه بزاریم همه شروع کردن ب دست زدن وگفتن گاز بگیر منم جوگیر جوری د ...

الهی بگردم، چقدر خندیدم با کامنتت و چقدر دلم به حال اون لحظه ی شوهرت سوخت. بنده خدا نزدیک بوده بهترین روز عمرشو از شدت گاز تو گریه کنه😅😂

چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی/چیکه چیکه چند تا ناودونو شمردی/چشم من تو پا به ماهه چند تا بغضی/دیگه داده هرچی ابره درآوردی/میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدارو تا گریه کشوندی/آخه میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدا رو تا گریه کشوندی/آخه چشم من دنیا به دیدن نمی ارزه/قصه هاش که به شنیدن نمی ارزه/اما گاهی واسه تو وقتی غریبی/قلب آسمونا از غصه میلرزه/  چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!تو میگی خیابونا شکنجه گاهن/آینه های دل شکسته رو سیاهن/کاشکی باورت بشه ابرکِ خیسم/هنوزم چند تا ستاره بی گناهن/هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!

رفته بودیم عروسیه پسرخاله شوهرم تو حیاط گرفته بودن مختلط  ..اخر شب  سرد شد من رفتم تو اتاق  همین موقع عروس دوماد تازه اومده بودن وسط .یه دفعه گروه اهنگ تولد زد و اعلام کرد امشب تولد زن داداش دوماده😑یه کیکم دست گرفته بودن همه عروس و ول کردن دور زن جاریه گرفتن به رقصیدن.. عروسم مات واستاده بود..بنظرم خیلی کارشون زشت بود..اخه دومادم مذهبی بود تازه ده دیقه عروسو از اتاق اورده بود تو جمع .اونم گند زدن بهش

خانوما آقایون گفته باشم

با کارتخوان میشه تا هرقدر عشقت میکشه کارت بکشی 

اصلن کارتخوان واس ماس یعنی کلش واس ماس

افتااااااااااد یا بازم بقیه بیان بگن😆😆😆😆

پدرم دراومد تو هرصفحه حداقل دونفرتوصیح دادن😨😨

میخوام از دستشون جییییییییغ بکشم😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

من صبورم اما بخدا دست خودم نیست اگر میشکنم 
خانوما آقایون گفته باشم با کارتخوان میشه تا هرقدر عشقت میکشه کارت بکشی  اصلن کارتخوان واس ماس ...

همیشه تو هر تاپیکی موضوعی یرای بحث هست یا حلیم یا خرما ، الان هم که کارت خوان  

خواهرای گلم برای خونه خریدنم یه صلوات مهمونم می کنید  
همیشه تو هر تاپیکی موضوعی یرای بحث هست یا حلیم یا خرما ، الان هم که کارت خوان    

واقعا این همه کامنت طنز بود هیجی نمیگفتن گیرداده بودن به اون یه کامنت ولم نمیکردن دیگه

من صبورم اما بخدا دست خودم نیست اگر میشکنم 
دامادتوعروسیش ازدوست عروس خواستگاری کرد😲😦🙈🙉🙊😂😂

😱😱😱

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
کارت ب کارت تا سقف سه تومنه روزانه😅😅😅

کارت به کارت بله... ولی با کارت اگه از دستگاه پز خرید کنی سقف نداره. ما می‌خواستیم خونه بخریم 50 میلیون شوهرم تو دستگاه پز یارو کارت کشید شب قبل محظر

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده
2706