1619
1632
عنوان

دورهمي خواهرانه +خاطرات+خندهnazaniiiin

31707 بازدید | 2891 پست

سلام چطورين دوستاي عزيزم😍

خيلي وقت بود تاپيك نزده بودم و دور هم نبوديم از خيلياتون خبر ندارم دلتنگتون بودم❤️

((كسايي هم ك نميشناسن بياين تاپيك اشنا ميشيم... تاپيم خصوصي نيست))

امروز به خاطر يه تاپيك ياد يه خاطره افتادم گفتم براتون تعريف كنم....

تازه كه گواهينامه گرفته بودم ماشينو بردم بيرون وقتي برگشتم ميخواستم ببرم توو پاركينگ خورد به در پاركينگ و به سمت داخل منحني شد😟

در پاركينگو بستم يبار ديگه زدم بهش بلكه صاف بشه ولي دَر كلا جدا شد و افتاد😑((طبق محاسباتم نبايد ميفتاد))

هيچي ديگه ماشينو پارك كردم جلو در خيلي بي عار رفتم بالا به مامان بابام گفتم ديگه در پاركينگ نداريم پرده بزنين بعدشم رفتم حموم🙄

بابام ك گفت خداشكر به آدم نزدي مگرنه برميگشتي يبار ديگه از روش رد ميشدي😞

خواستم تعريف كنم ك جو تاپيك گرمتر باشه😍❤️❤️❤️

راستي بهتون گفتم ني ني يار ٥ ميخواد ببرتون اردو؟

و اينكه ميخواد بيارتتون خونه من😅

"اي كساني كه با من مشكل دارين مجبور نيستين بياين و كامنت بزارين"

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
😂😂😂واقعا چرافکرکردی دوباره بزنی درست میشه

اخه زياد داغون نبود بنظر ميومد يه ضربه ديهه بخوره درست ميشه😂

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چطور فکر ماشین رو نکردی😐

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613
اخه زياد داغون نبود بنظر ميومد يه ضربه ديهه بخوره درست ميشه😂

زمینه صافکار شدن داشتی ها  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چطور فکر ماشین رو نکردی😐

ماشين كلا چيزيش نشد 

ولي قيافه دَر طوري بود انگار يه گله كفتار از روش رد شدن😑

زمینه صافکار شدن داشتی ها    

صافكار خوبي ميشدم شايد😁😁😁

1614
وای من یه ماهه گواهینامه گرفتم اصلااا دست به ماشین نزدم حالا قبلش همش میروندم ولی الان میترسم. از پا ...

خواهر تا خرابكاري نكني راننده نميشي

ماشين كلا چيزيش نشد  ولي قيافه دَر طوري بود انگار يه گله كفتار از روش رد شدن😑

😂😂😂😂😂

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

😂😂😂خخخخخخ من اولین بار نامزدم رانندگی رو باهام تمرین کرد گفت یواش برووو  یهو زدم رو ترمز گوشیش دستش بود دستش رو پنجره بود پرت شد بیرون گوشیش قیافش😒 من😌😑

فیلمشم هنوز دارم ک ازم فیلم میگرف ب عنوان اولین رانندگی😂😂😂😂

میشه برای اینکه هرچه زودتر برم سر خونه زندگیم نفری یه صلوات بفرستین؟💔
1626
😂😂😂خخخخخخ من اولین بار نامزدم رانندگی رو باهام تمرین کرد گفت یواش برووو  یهو زدم رو ترمز گوش ...

😂😂😂😂خيلي خووب بود 

منم برا شوهرم تعريف كردم سر تاسف فقط تكون ميداد

منم یه خاطره بگم

خرداد امسال بود

بعد از کلاس به بچه ها گفتیم بیایم بریم بستنی بخریم بخوریم

کلا ۱۵ نفر بودیم

قرار شد قرعه کشی کنیم اسم هر کی در اومد برای بقیه بستنی بگیره

یه بنده خدایی بود خیلی بچه ساده ای بود

خواستیم یه کاری کنیم که اسم اون در بیاد😁

از ۱۵ تا اسم ۱۴ تاشو اسم اونو نوشتیم یکیش رو هم اسم خودم نوشتم

قرعه کشی کردیم اسم من بدبخت در اومد🤕🤕

اوج بدشانسی به این میگن😂

۱۵ تا بستنی رفت تو پاچمون

آره 👍👍👍اینو شوهرم باید بفهمه😥😅🤣😑😁

تو خرابكاري بكن اون توو عمل انجام شده قرار ميگيره

😂😂😂😂خيلي خووب بود  منم برا شوهرم تعريف كردم سر تاسف فقط تكون ميداد

😂😂😂اره خیلی مثلا خودشون واردن عبضیاااا

میشه برای اینکه هرچه زودتر برم سر خونه زندگیم نفری یه صلوات بفرستین؟💔
1628