2410
2553

اومدم بازش کردم دیدم زیر جا میوه ای پر آب شده 

چیکار کنم 

نکنه خدایی نکرده خراب شده باشه 

کسی یخچالش اینجوری شده تا حالا ؟؟؟؟

اعصابم خورد شد     

هییییییچ آبی هم تو یخچال نبوده که بگم ریخته 

یخم نذاشتم 

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بلد نیستم🤕

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2720

پایین یخچال یه سوراخ هس پشت جامیوه ای آبهای یخچال ازونجا خارج میشه احتمالا کثیف شده با یه دستماای چیزی داخل سوراخشو تمیز کن تا آب رد شه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
پایین یخچال یه سوراخ هس پشت جامیوه ای آبهای یخچال ازونجا خارج میشه احتمالا کثیف شده با یه دستماای چی ...

هرچی گشتم هیچ سوراخی ندیدم 

2714
خب بخار آبه دیگه تا حالا ندیده بدی مگه.مال منم اینجوری میشید دستمال گذاشتم

نه یخچال مامانم اینا هیچ وقت اینجوری نشده بود 

تازه چندماهه داره کار میکنه میترسم تو این گرونی یخچال خراب شده باشه 😞

سایده یخچالتون؟یخچالهای ساید یه صفحه روش داره.کلا صفحه باید باز بشه

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
نه یخچال مامانم اینا هیچ وقت اینجوری نشده بود  تازه چندماهه داره کار میکنه میترسم تو این گرونی ...

نترس خراب نشده موادی که تو یخجال میزاری تا سرد بشن از خودشون بخار میدن همونه نگران نباش

من حبه ی قند کوچکی بودم که.،از دست تو در پیاله ی چای افتاد
2706