2733
2734
عنوان

پولمو خورد😳😳

252 بازدید | 18 پست

رفتن تو سایت اموزشگاه دانشگاه امیرکبیر واسه خیاطی ثبت نام کردم. تمام مراحل ثبت نامو رفتم پولم واریز کردم و اس ام اس کم شدنش هم اومد. ولی تو سایت نگاه کردم ثبت نام نشدم!!!😳

۴۵۰ تومنم پول دادم. به ادمین پیجش پیام دادم گفت فردا با این شماره تلفن تماس بگیر واسش درستت میکنن

کای خدا استرس گرفتم با کلی بدبختی بابامو راضی کرده بودم برم خیاطی اونجا. بعد اموزشگاهش مال دانشگاه امیر کبیره یعنی معتبره ولی دلشوره دارم نکنه کلاهبردار باشن چیکار کنممم😭🤦🏻‍♀️😖

خوردن دیگه تمام

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا بزار فردا بشه ببین چی میشه نترس عزیزم

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2731
2738

اوکی میشه، عکس گرفتی از رسیدت که شماره پیگیری داره؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ن بابا فردا درستش میکنن

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

شماره پيگيري مگه نداري؟؟مرحله ي آخر واريز بهت شماره ميده 

اگه واريز نشده باشه تا ٢٤ ساعت برميگرده به حسابت

استرس نگير پولتو نخوردن

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️

منم چند وقت پیش داروخونه صدتومن اضاف ازم کشیده بود متوجه نشده بودم خیلی اتفاقی چندروز بعدش رسیدو ته کیفم دیدم کنجکاو شدم نگاه کردم دیدم 100 اضاف کشیدن بدبختی یه شهر دیگه هم بودم دیگه سریع زنگ زدم پیگیری کردن فرداش پس دادن

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706