2733
2734
عنوان

حوصلم با همسرم سر میره

| مشاهده متن کامل بحث + 2507 بازدید | 95 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتایی بازی کنین خوب 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
آشپزی بلد نیست، نهایت نهایتش چهار نا ظرف بشوره. تقریبا علاقهپمشترک‌نداریم. همش بازی میکنه با گوشی یا ...

منم با شوهرم متفاوت بودم .مثلا اون از سفرهایی که آب و تنگه و آبتنی و اینها داشته باشه متنفره .من عاشقشم .اون ارومه من هیجان و انرژی م زیاده .اون زیتون نمیخورد و دوست نداشت ،من دوست داشتم و ....

الان دقیقا پا به پام میاد و لذتم میبره .مهم نیست علایق مشترک ندارید .مهم اینه که چجوری ترغیبش کنی .

مثلا من چنان زیتون را با اشتها میخوردم و تعریف و تمجید میکردم که اونم تست کرد . الان زیتون خور حرفه ایه .مردها خیلی راحت تحت تاثیر زن شون قرار میگیرن .باید قلقش دستت بیاد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
منم با شوهرم متفاوت بودم .مثلا اون از سفرهایی که آب و تنگه و آبتنی و اینها داشته باشه متنفره .من عاش ...

بله درست ميگي البته بايد زنشون رو عاشقونه دوست داشته باشن كه بتونن رفتاراشو تقليد كنن

ادم اگه کسیو دوس نداشته باشه حوصلش باهاش سرمیره😞تجربه ای ک من داشتم..

اره واقعا مث شوهر من ک باهام حرف نمیزنه کلا قبلا هم امتحانش کردم شبکاره وقتایی ک پیشش حرفی چیزی بزنن از من 

کل روز ک خونس میخابه 

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2738

خب ازاون کارا بکنید🙈😂

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
بله درست ميگي البته بايد زنشون رو عاشقونه دوست داشته باشن كه بتونن رفتاراشو تقليد كنن

بی راه نمیگید 👌

ولی حرفم اینه بلاخره برای شوهرش جذابیت داشته که ازدواج کردن با هم ... 

قدرت زنانگی را دست کم نگیرید .باور کنید زنها میتونن خیلی تغییرات ایجاد کنن .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706