2737
2734
عنوان

نی نی یار ۳ عشق منیییییی🤩🤩🤩🤩

200 بازدید | 28 پست

دمت گرم کاربریمو برگردوندی

مشتی هستی😃☝️

@نی_نی_یار_3    

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تازه برگشتم

سلامتی همه ی زندونیای بی ملاقاتی

حبس کشیده ها

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728
منم تازه برگشتم سلامتی همه ی زندونیای بی ملاقاتی حبس کشیده ها

سلامتیییی😃🍷

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738
منم تازه برگشتم سلامتی همه ی زندونیای بی ملاقاتی حبس کشیده ها

چرا قطع شدی شما دیگه؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
چرا قطع شدی شما دیگه؟ 

دو خط در مورد طیاره نطق کردم 😂😂

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
چکار کردی برگردوندن ؟ واسه روز مبادا پرسیدم 

با کاربری جدیدم تگش کردم گفتم برگردون لایکم کرد نمدونستم برگردونده😃

چجودی فهمیدین کی شمارو برگردونده

معلومه دیگه لایکم کرد

2706