2733
2734
عنوان

بی محلی به مردا جواب میده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5465 بازدید | 214 پست
آخه من قبلا از این کارا میکردم  در نهایت گفت اصلا بهم توجه نداری دفت با یه دختره ک همه وجودش ت ...

ببین اوایل رابطه نباید اینجور باشه که اولش خودتو عاشق نشون بده زنگ بزن همش پیشش باش تا ی ماه حسابی معتادت میشه بعد رفتارتو تغییر بده البته این واسه وقتیه که اون فقط با تویه،دوس پسر من واضح گفت من دوس دختر زیاد دارم،همزمان با چند نفر بود منم گفتم منم دوس پسر خیلی دارم الان میخوام ی مدت فقط با هم خوش باشیم

واسه کسی تب کن که برات میمیره،قبلابرعکسش بود‌ الان‌اینجوریه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین اوایل رابطه نباید اینجور باشه که اولش خودتو عاشق نشون بده زنگ بزن همش پیشش باش تا ی ماه حسابی م ...

بچه ها من خیلی سوال در مورد رابطم با پسرا داشتم ولی نی نی سایت همه ادا میان ک دوست پسر چیه و ...

ولی الان حداقل سه نفرو دیدم که دارن از تجربیاتشون میگن

امکانش هست یه گروه داشته باشیم تلگرام یا هر جایی؟

@fateme1472    

Kimia_t

الان دقیقا تو اون حالتم اون تو پذیرایی نشسته منم تو آشپزخونه 

حالا چرا توی اشپزخونه😂

* اِنَّ رَبیْ قٍَريݕ ُ مُڄیݕ 🌸دۏسݓاي عَݫيزَم ݦيݜہ ݕَراي ݜادي روځ باباݦ صلَۏأت بفرستیݩ🌸ڂُدا ڄونَم دݪمۏ اينقَد ڝاڦ ݣن ݓا قَبڶ أَݫینݣ دَسٺم  پايين ݕياد دُعاݦ مَݭتجاب ݜہ🌸ڂُدایا ݦݧو دَݭت ایݧو أُون نَسپار خؤدݓ مُۏاظبم باݜ 🌸ݧَماݫ ݜبْ اَۏڶ قَبږ ݦي خوݧَم ۏاݭہ اَݦواݓتوݧ🌸يا ݣَريم الصَّفځ🌸خُدايا قسݦت وَ حَکݦݓ و ݕزار واݭہ اۏنايي ک ݦۍ فَهݦَن ۏاݭه مَݩِ نَفهݦ ڦقط مُعجݫه کُݩ🌸
2728
2738
فرق میکنه میدونم ولی الان نمیدونم چیکار کنم 

عزیزم بی محلی نه

امادنبالشونم نری 

اون بایدبیشتردنبالت باشه بیشتربزنگه پیام بده کادوبده و....

اونم بابهانه کاردارم کلاس داشتم مهمون داریم مریضم و.....

نازه ونیاز

همیشه دردسترسش نباش

بچه ها من خیلی سوال در مورد رابطم با پسرا داشتم ولی نی نی سایت همه ادا میان ک دوست پسر چیه و ... ول ...

وای من اتفاقی بعد چند روز دنبال این تاپیک گشتم

من از حرفای اون دختره خیلی خوشم اومد بنظرم خوب بلده چیکار کنه

شماها گروهی زدین؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بی محلی نکن که بگه چته. سر سنگینم نباش. فقط بهش هی نچسب. مثلا وقتی میگه دوستت دارم توام بگو منم همینطور نه اینکه هی خودت بگی من دوستت دارم. یا کادو داد خوشحال شو و تشکر کن نه بی محلی. ولی براش کادو نخر. بذار اون دستتو بگیره نه اینکه تو بری دستشو بگیری

افراد به اندازه کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند
وای من اتفاقی بعد چند روز دنبال این تاپیک گشتم من از حرفای اون دختره خیلی خوشم اومد بنظرم خوب بلده ...

آره من و فاطمه گروه داریم ولی ملکه نه

بهش بگو بیاد اونم

من ک تو تاپیک ریپلای کردم واکنش نداد

2706