2733
2734
عنوان

بی محلی به مردا جواب میده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5465 بازدید | 214 پست
گیر دادن زیاد خیلی بده ها سعی کن گیر ندی

اخه همش یه مسائلی پیش میاد مجبور میشم گیر بدم اخرین بارم 5 ساعت مهمونی بود یه پیام نداد منم باهاش قهر کردم که چرا 5 ساعت ازم یه خبرم نگرفتی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر رابطه قبلیم خیلی اشتباه کردم خیلی وابسته شده بودم هی میرفتم منت طرفو میکشیدم التماسش میکردم ی ...

خوب کردی گلم ما پروشون کردیم هیچی نیستن ولی فک میکنن عالمی هستن  پارسال والنتاین هیچی برام نخرید نه تولد نه والنتاین الان انتظار دارع برم‌منت کشیش

اخه همش یه مسائلی پیش میاد مجبور میشم گیر بدم اخرین بارم 5 ساعت مهمونی بود یه پیام نداد منم باهاش قه ...

اصن خودتو بزن به خنگی توجه نکن به این چیزا حتی اگه میدونی داره میپیچونه تو خیلی با مهر و محبت خودتو بزن به خنگی و باور کن

2728

دیونست دوسپسرت که الکی باهات سرسنگینه؟ خب چرا توسرسنگین میشی بجاش بپرس چ مرگته. ولی من تجربه خودمو بخوام بگم اینه که افراد باهم فرق دارن هم افراد هم زمانش هرچیزی زمان خاص خودشو داره تکراربشه ارزشش و جایگاهو بهتره بگم اهمیتش ازبین میره من اوایل شوهرمو محل نمیدادم همش آروم حرف میزد میگفت من میمیرم خانومم باهام سرسنگین باشه ها اما الان میگه چته باز چی شده بهت خستم کردی اه😢😢

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
خوب کردی گلم ما پروشون کردیم هیچی نیستن ولی فک میکنن عالمی هستن  پارسال والنتاین هیچی برام نخری ...

وای اگه هیچی نخریده پس کات کن پسر خسیس به هیچ دردی نمیخوره بخدا

حداقل همش ببرش کافه ای رستورانی چیزی اونطوری به خرج بیوفته لااقل

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738
اصن خودتو بزن به خنگی توجه نکن به این چیزا حتی اگه میدونی داره میپیچونه تو خیلی با مهر و محبت خودتو ...

نه نمیپیچونه راستش همه میگن پسرا کلا دنیاشون فرق داره

من به کوچیکترین چیزام اهمیت میدم ولی اون نه

دست خودشونم نیس اونا ریز بین نیستن

وای اگه هیچی نخریده پس کات کن پسر خسیس به هیچ دردی نمیخوره بخدا حداقل همش ببرش کافه ای رستورانی چیز ...

وااای نمیشناسیش که رفتیم یبار کافه نشست عین بز زل زد بهم  دهنم بسته پاشدم امدم 

2706