2733
2734
عنوان

بی محلی به مردا جواب میده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5465 بازدید | 214 پست
خب الان من چند روزه دارم تحمل میکنم دیروز بحثمون شد بهم گفت تو سر و گوشت میجنبه ولی خودتو میزنی به م ...

خب باهاش صحبت کن بگو‌ اگه واقعا اینطوری فکر میکنی و نمیتونی بگو بهم اگه نه که پس خوب باش من دیگه چن روز تحمل کردم سختمه این رفتارت برام

چه حرف زدنی یه کلمه یه کلمه به چه درد میخوره اتفاقا عذابشم بیشتره 

باز حداقل اونطوری میشه ادم بشینه مسائلشو حل کنه

مشکل خاصی دارین؟

ما بیشتر بحث مون میشه اونم سر گیردادنای من 

اونم میگه دیگه خسته شدم انقد بهت جواب پس دادم بخاطر کار نکرده!

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باهاش صحبت کن بگو‌ اگه واقعا اینطوری فکر میکنی و نمیتونی بگو بهم اگه نه که پس خوب باش من دیگه چن ...

گفتم میگه توقع داری بیام همش با تو حرف بزنم نازتو بکشم کارو زندگیمو ول کنم 😑😑 

2731
مال من که قیافش متوسط رو به پایینه همشم مییاد میگه دخترا التماسم میکنن

اح منم یه دوس پسر داشتم

گوه خاصی نبودااااا کات کرده بودیم یه سال بعد اومده بود سمتم منت کشی بعد دید از من آبی گرم نمیشه و محلش نمیدم گفت باشه ولی بدون خیلیا هستن ولی من نمیخوام  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
باز حداقل اونطوری میشه ادم بشینه مسائلشو حل کنه مشکل خاصی دارین؟ ما بیشتر بحث مون میشه اونم سر گیر ...

ما مشکلمون از دو ماه پیش که برام خواستگار اومد شروع شد بهش که گفتم به مادرش گفت که بیان ولی تو اون تایمی که گفته بود اون یکی خواستگارم دو جلسه اومد منم بهش گفتم که اومدن اونم قاطی کرد که برو پی زندگیت الان که اومده میگه تو اونجایی که با من بودی ولی رفتی با یکی دیگه حرف زدی برای شوهر کردن همه چیو خراب کردی

اح منم یه دوس پسر داشتم گوه خاصی نبودااااا کات کرده بودیم یه سال بعد اومده بود سمتم منت کشی بعد دید ...

ایواااای کشته مارو اینا   یکی نیست بگه بابا گوه زیادی نخورین میدونیم همش دروغه درسته دختریم ولی خنگ که نیستیم 

2738
ما مشکلمون از دو ماه پیش که برام خواستگار اومد شروع شد بهش که گفتم به مادرش گفت که بیان ولی تو اون ت ...

خب توام اشتباه کردی دیگه

چرا اینطوری کردی اخه چند وقته دوستین؟

ما تازه 2 ماهم نشده باهمیم ولی از قبل میشناختمش فعلنم من موقعیت ازدواج ندارم که بهش بگم بیاد الانم که کلا رابطمون رو هواس

ایواااای کشته مارو اینا   یکی نیست بگه بابا گوه زیادی نخورین میدونیم همش دروغه درسته دختری ...

من سر رابطه قبلیم خیلی اشتباه کردم خیلی وابسته شده بودم هی میرفتم منت طرفو میکشیدم التماسش میکردم

یهو به خودم اومدم دیدم چقد پرروش کردم و نشسته رو سرم خودشم من کجا اون کجا  اون اصلا در حد من نبود از هیچ نظر

اخرشم مثل همیشه منتظر بود من برم سمتش ولی من نرفتم و محل سگ بهش ندادم التماسمم کرد برنگشتم

خب توام اشتباه کردی دیگه چرا اینطوری کردی اخه چند وقته دوستین؟ ما تازه 2 ماهم نشده باهمیم ولی از ق ...

خب  از اولم خودش گفته بود قصدش ازدواجه من اینو مطمئن بودم... اگه خواستگارمم دو جلسه اومد همش به اصرار پدر و مادرم بود نمیدونم شانس منه دیگه..... الان میگه من خودمم نمیدونم چه مرگمه

2706