2737
2734

اصلا هیچی معلوم نیست 

برای ما هم واریز میشه 

ولی برای خواهرشوهر کوچیکم واریز نمیشه وضعشون هم خوب نیست 

شوهرش هم تقریبا بیکاره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه هیچی فقط این ماه فرصت داشت باید زودتر اقدام می کردین

نه اخبار اعلام کرد مهلت دارن تا 24 امشب 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728

والا به ما یارانه میدن اما معیشت نه ..چیکار کنیم...

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
نه اخبار اعلام کرد مهلت دارن تا 24 امشب 

هر دفعه یه چیزی می گن انگار .وقتی دومین معشیتی رو ریختن به حساب گفتن فقط 14 روز فرصت هست و فقط همین یباره.بعد خواهرشوهرم دیروزگفت گفتن تا سی ام فرصت داره

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
خب مهلت دارن که چیکار کنن عزیزم؟

ثبت نام اینترنتی 

فک کنم 

برو سرچ کن گوگل ببین تا فرصت هست

2738
خب مهلت دارن که چیکار کنن عزیزم؟

من الان رفتم کافی نت اعتراض زدم

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا