2726
عنوان

چرا با من اینکارارو میکنه

260 بازدید | 48 پست

با یه پسری بودم خیلی دوستش داشتم اونم خیلی وانمود میکرد میخواتم 

خیانتش لو رفت اونم‌با چند نفر دعوای خیلی شدیدی کردم باهاش و به یکی از دوست دختراش دسترسی داشتم 

اونم  رفت سمت دختره رو گرفت که لجمو دربیاره و ادعا کرد نامزدشه 

حتی رفت شماره منو پخش کرد بین پسرا 

منم هفته پیش رفتم زنگ زدم  به رفیقش گفتم جلوشو بگیر بخدا خسته شدم برادرانه میخوام‌ازت 

فرداش یعنی جمعه  خودش زنگ زد به درستی حرف زد که تمام شه همه چی گفت من نکردم و بیا برات سیمکارت بخرم اصلا  ..‌ (به دروغ گفت چون همه مزاحما گفتن کارخودش بوده و خودشم اول لو داده بود)

بعد یکی دوبارم تماس بینمون رد و بدل شد و تحویلم میگرفت و انگار خیلی خوشحال بود  یکی دوتا پیام هم دادیم 

بعد امروز خواب بودم یهوودیدم ۶ بار زنگ زده ده دقیقه بعد بهش زنگ زدم دیدم دختره پشت خطه میگه چی میخوای به شوهر من زنگ میزنی دختره اویزون و فلان (شوهرش نیست دوست پسرشه) 

بعد منم حسابی فحشش دادم 

قبلا هم‌با پسره دعوام شده بود به یه دختره دیگه گفته بود زنگ‌بزنه  و بگه نامزدشه و حال منووبگیره که اون دختره قبول نکرده بود و اومده بود به خودم گفته بود 

الان واقعا چه مرگشه ؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حوصله داریا. سیمتو عوض کن بیخیال شو. اون دیوونست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
اون‌موقع که پیش من بود این دختره انقدر بهش زنگ میزد محلش نمیداد با من خوش میگذروند

همینجورین..تنوع طلبن...دورش رو خط بکش ...و انگار خیالت نباشه...ردوست دختراش هم بهت زنگ زدن...بگو خوش باشین...مال خودت

2706