2733
2734

برگ مو الان هست؟؟

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
برگ مو الان هست؟؟

من از بیرون خریدم گفت بذار تو آب نمک چن ماه موندگاری داره تو یخچال

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ی دفه درس کردم دقیقا شبیه استانبولی با گوشت فراوان با برگ مو و دلمه پیچیدمش و گذاشتم تو قابلمه سسشم رب انار و ی کم اب و شکر بود خیلی خوشمزه شد 

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

لپه و برنج بپز پیاز سرخ کن با چرخکرده رب بزن تفت بده برنج و لپه پخته شده رو اضافه کن زردچوبه و مک بزن بعد بزار لای برگات بزار بپزه

دلیل اینکه این اسم و پروفایل رو گذاشتم شخصیه میشه هی نپرسین چرا این اسمو گذاشتی😒😒😒
2738

پیاز رو با سبزی فراوان تفت بده بعد زردچوبه و چند قاشق رب چند لیوان برنج حالا برا هر چند نفر میخوای بعد آبغوره و دوغ اضافه کن با نخود کوبیده و عدس خام بعدش یک بذار دو گاز بمونه تا گرم شه رنگ رب معلوم بشه توش ک اگه کم بود اضافه کنی نمک یادت نره. برگ هات ک شوره رو ی چند دقیقه ای بنداز تو آب جوش ک نمکش بره.

صلوات  

لطفا بچه ها قششششنگ یکی از اول تا اخر بگه لطفااااااا

یه لام جا نندازین ها .من کلا تعطیلم

🙄

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
لپه و برنج بپز پیاز سرخ کن با چرخکرده رب بزن تفت بده برنج و لپه پخته شده رو اضافه کن زردچوبه و مک بز ...

وا نمیره؟اخه اینا نمیچسبن ب هم باید لهشون کنیم بعد پخت؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

برنج نپزه خام بذار دو ردیف ک چیدی یکن گوشت ترجیحا گوسفند رو با دنبه فلفل سیاه بزن و نمک بذار دوباره روش بچین. کامل ک چیدی ی در قابلمه کوچیک بذار رو دلمه ها آب بریز تا نزدیک بالای دلمه ها بیاد بذار جوش بیاد کمش کن.

صلوات  
2706