2737
2734
عنوان

تروخدا با تجربهای نی نی دار بیاید خواهش میکنم بیاید نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 26 پست

امشب و خیلی مواظب باش دارو شو سر وقت بده ...۱۸ ماهگی اذیت میکنه یکم درد داره ..تب بچه ی من بالا بود شب کلا بیدار موندم...سعی کن نخوابی حواست باشه...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم هر بچه ایی یه جوره من پسرم وقتی این واکسن و زد اصلا اذیت نشدم همون موقع بازی کرد و تب هم ...

عزیزم دخترت از اول درد ک داشت پاشو زمین نمیذاشت؟ هرچی بگذره بهت. میشه پسرم ینی؟

2731
پسر من صبح که زدیم خوب بود شبش شروع کرد نق زدن و گریه چون نمیتونس راه بره

دردش از ساعت ۵ شروع شد اولش خیلی گریه کرد یذره تکون میخورد گریه میکرد ولی بعدش پاشد راه رفت الانم ک خوابیده 

فعلا تب نداره استامینفون میدم خدا کنه خیلی بالانره تبش.رکابی و شلوارک تنش کردم ی پتو نوزادی نازک رو ...

خب دیگه همه چیزش اوکیه نگرانی نداره

اینکه پاهاش موقع راه رفتن اذیت میکنه هم طبیعه ، خودت وقتی آمپول عضلانی میزنی تا مدتی وقتی میشینی باسنت درد میکنه😄، حالا اون بچه که عضلاتش رانش ظریفتره معلومه یکمی اذیت میشه دیگه 

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2738
عزیزم دخترت از اول درد ک داشت پاشو زمین نمیذاشت؟ هرچی بگذره بهت. میشه پسرم ینی؟

دخترم اولش خوب بود اما سه ساعت بعدش حالش بد شد و اصلا پاش و تکون نمیداد باور کن از ساعت ۲ بعد از ظهر روی پای من افتاد تا ۷ شب همونجوری روی پام بود انشاله پسر شما هم مثل پسر من خوش واکسن باشه

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
دخترم اولش خوب بود اما سه ساعت بعدش حالش بد شد و اصلا پاش و تکون نمیداد باور کن از ساعت ۲ بعد از ظهر ...

خداکنه خیلی میترسم انقد گفته بودن واکسن سختبه از ی ماه قبل استرس داشتم