2726

امروز واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو ساعت ۱۰ صب زدم اومدیم خونه یکم بازی کرد ساعت ۱ خوابید تا ۴ و نیم. بعد ک بیدار شد درد داشت اولش پاشو زمین نمیذاشت ولی بعدش کم کم بهتر شد پامیشد راه میرفت بازی میکرد ولی دردم داشت گریه میکردم یذره ناله میکرد استامینفوناشو میدم سروقت الان تب نداره گرفته خوابیده. بچها ممکنه دردش شدید تر بشه از الان؟  اخه خیلی ازین واکسن ترسیدم. با موتور اسباب بازیش بازی میکرد راهم میرف ممکنه دردش بیشتر شه راه نره اخه دوستام میگفتن بچهاشون تا دوروز پاشونو زمین نمیذاشتن

نگرانیت بی مورده 

همه ی بچه ها مثل هم نیستن 

تنها علامت خطر تو واکسن تب بالاست همین

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگرانیت بی مورده  همه ی بچه ها مثل هم نیستن  تنها علامت خطر تو واکسن تب بالاست همین

فعلا تب نداره استامینفون میدم خدا کنه خیلی بالانره تبش.رکابی و شلوارک تنش کردم ی پتو نوزادی نازک رو پهلوهاش انداختم الان ک خوابه دمای بدنش ۳۶.۹ بود 

عزیزم همه بچه ها مثه هم نیسن ک دخترمن دردش همون صبح بود دیگه بعدش اوکی شد

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

سلام عزیزم هر بچه ایی یه جوره من پسرم وقتی این واکسن و زد اصلا اذیت نشدم همون موقع بازی کرد و تب هم اصلا نکرد حتی پاش و هم راحت میذاشت زمین و بازی میکرد اصلا هیچی نفهمیدم ولی دخترم که این واکسن و زد پدرم دراومد تب شدید کرد پاش و نمیتونست تکون بده سه روز کامل تب داشت و گریه میکرد

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
2706