2410
2553
عنوان

بچه ها تورو خدا بیاین

221 بازدید | 17 پست

بچه ها نزدیک یه هفتست درد زیر شکم دارم شبیه پریودی . یا مثلا نشستم رو مبل پا میشم یهو دلم و واژنم درد میپیچه .خیلی ترسیدم تا حالا اینجوری نشده بودم .اینا که نمیتونه علائم حاملگی باشه نه؟؟ اینم بگم شنبه باید پریود بشم ولی از یه هفته پیش این درد شروع شده ینی فکر نکنم ربط به پریودم داشته باشه چون من همون چند ساعت قبل خونریزی معمولا دردم شروع میشه .

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیبی چک بزن خب

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2714

منم این علائم رو دارم اما من تو اقدامم علائم عفونت هم ندارم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
منم این علائم رو دارم اما من تو اقدامم علائم عفونت هم ندارم

اخه من هم قرص میخورم هم ک ا ن د وم فکر نکنم حامله باشم .ولی ایشالا شما که اقدامی نینی داشته باشی تو دلت😍

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
اخه من هم قرص میخورم هم ک ا ن د وم فکر نکنم حامله باشم .ولی ایشالا شما که اقدامی نینی داشته باشی تو ...

مرسی عزیزم انشالله

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2706