1619
1632
عنوان

بچه ها تورو خدا بیاین

203 بازدید | 17 پست

بچه ها نزدیک یه هفتست درد زیر شکم دارم شبیه پریودی . یا مثلا نشستم رو مبل پا میشم یهو دلم و واژنم درد میپیچه .خیلی ترسیدم تا حالا اینجوری نشده بودم .اینا که نمیتونه علائم حاملگی باشه نه؟؟ اینم بگم شنبه باید پریود بشم ولی از یه هفته پیش این درد شروع شده ینی فکر نکنم ربط به پریودم داشته باشه چون من همون چند ساعت قبل خونریزی معمولا دردم شروع میشه .

خدایا مرسی عشقمو آفریدی ❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

بیبی چک بزن خب

خوشبحالش😒 دخترمو میگممممم یه مامان داره از خودش شیطون‌تر😁🤗 بازم خوشبحالش😒 این دفعه شوهرمو میگم😅 یه خانوم داره شاااه نداره صورتی داره ماه نداره ب کس کسونش نمیده😁😁
1620
منم این علائم رو دارم اما من تو اقدامم علائم عفونت هم ندارم

اخه من هم قرص میخورم هم ک ا ن د وم فکر نکنم حامله باشم .ولی ایشالا شما که اقدامی نینی داشته باشی تو دلت😍

خدایا مرسی عشقمو آفریدی ❤

مال پریودیه

توجه توجه📢📢 من نظر میذارم برا خودمه پس نظرت مخالفه توهین نکن.  اگه هر جام سیسمونی گذاشتین منو تگ کنید😍😍😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1523
اخه من هم قرص میخورم هم ک ا ن د وم فکر نکنم حامله باشم .ولی ایشالا شما که اقدامی نینی داشته باشی تو ...

خب نه پس حامله نیسی عزیزم

خوشبحالش😒 دخترمو میگممممم یه مامان داره از خودش شیطون‌تر😁🤗 بازم خوشبحالش😒 این دفعه شوهرمو میگم😅 یه خانوم داره شاااه نداره صورتی داره ماه نداره ب کس کسونش نمیده😁😁