2726
عنوان

خانما تورو خدا از زندگیتون راضی باشین هر جور که هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 133 پست
چاق میشی با روغن

خوشمزه تره خب به جهنم دیگه اگه قراره این همه غم و مشکل داشته باشیم و فقط با پیاز سر کنیم حداقل سرخ شدشو بخوریم دیگه غصه چاقی هم بخوریم این وسط؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
منم همیشه همینو میگم زندگی دوستمو ک میبینم همهههه چی داشت و خوشبخت بود شوهرش فوت کرد و الان بنظرم هر ...

آخی چرا فوت کرد؟

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا همینجوریه من دیگه یقین دارم به این مسئله ادم کنارخیابون زندگی کنه اما دلش خوش ولبش خندون باشه 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2728
آخی چرا فوت کرد؟

تصادف😔

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
خوشمزه تره خب به جهنم دیگه اگه قراره این همه غم و مشکل داشته باشیم و فقط با پیاز سر کنیم حداقل سرخ ش ...

پیاز گرونتر از روغن 😂😂😂

گفتم یاداوری کرده باشم 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
همش احساس دلتنگی دارم 

عزیزم  خدا را شکر مشکل حادی نداری یه لحظه امضاتا خوندم ترسیدم ... شما افسرده شدی برو پیش اعصاب وروان دارو میده مشاوره هم میده من چند وقت پیش حالم خیلی بد بود رفتم حالا بهترم

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
2706