2410
2553

درامد کمه،بچه ندارین، غریبین،مستاجرین ،طلا ندارین ، هرچی هرچی ندارین ،،،،،،،  فقط و فقط بگین خدایا دلم خوش باشه نون وپیاز بخورم ولی دلم خوش باشه خودم روزی هزار بار میگم خدایا اگه ناشکری کردم غلط کردم فقط آرامشه قبلو بهم برگردون 

روز های خوب تو راهن 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط پول روغن داشته باشیم پیازو سرخ کنیم با نون بخوریم من پایم خام با نون دوس ندارم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2456

صد درصد ارامش مهمترین چیز 

ولی خداییش پول نباشه سخت ارامشم نیس 😢😐

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2714

منم همیشه همینو میگم زندگی دوستمو ک میبینم همهههه چی داشت و خوشبخت بود شوهرش فوت کرد و الان بنظرم هرچی داشته باشه پوچه

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
فقط پول روغن داشته باشیم پیازو سرخ کنیم با نون بخوریم من پایم خام با نون دوس ندارم

😂😂

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2706