2410
2553
عنوان

زندگي با شوهر بيخيال به تمام معنا

258 بازدید | 14 پست

ب نظرتون چيكار ميشه كرد و چطور ميشه رفتار كرد با يه مردي كه اصلا هيچي حاليش نيس فقط خوابه از خواب بيدار ميشه پاي تلويزيونه شام كه خورد ميخوابه ...اصلا ب فكر خرج و مخارج نيس ..تمام بار به دوش خودمه ...انگار زن گرفتم...به معناي واقعي زن گرفتم..كه زنم ب شدت ادم بيخياليه...عين عروسك بايد حركتش بدي باش حرف بزني بعدم خودت جواب خودتو بدي. ديگه از خستگي. و همه چي گذشته شدم يه مرده ي متحرك با روحيه و قلبي ضعيف...كه دارم تحمل ميكنم تا بگذره و پير بشم و مرگ بياد سراغم... نه تفريح داريم نه حتي ي قدم زدن ساده ..نه خريد ميريم..نه جايي ..عين دوتا دانشجو كه دارن ب اميد فارغ التحصيل تو خوابگاهِ پر از مشكل زندگي ميكنن...خيلي بده...خيلي....يه زندگي شبيه باتلاقي كه سياهه حركت نداره فقط بيشتر توش فرو ميري و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
منم شوهرخييلي بيخياله  پير شدم داغون شدم

خيلي پشيمونم...اما نميتونم جداشم...چند بار تصميم گرفتم حتي پيش وكيل رفتم...اما خيلي سخته.. جايگاه اجتماعي خودم خونوادم ... خراب ميشه حرف مردم ...نگاه مردم .نميشه...

ذاتش همينه... پدرم دراومد تا عروسي گرفتم..همش با هزينه خودم و حرص و جوش و حال افتضاح ..دعوا ..بحث..ق ...

ادم قحط بود ؟! 

یکارایی میکنین ادم میمونه گریه کنه تعجب کنه سرشو بکوبه تو دیفال 

بزنه برقصه هنگ کردم 

اخه مگه ادم قحطی بود میری کار میکنی خرج اینم تو میدی ؟

ادم قحط بود ؟!  یکارایی میکنین ادم میمونه گریه کنه تعجب کنه سرشو بکوبه تو دیفال  بزنه بر ...

وقتي فهميدم اشتباه كردم نامزد بوديم اما ترسيدم بهم بزنم و ادامه دادم تا اينكه الان...گرفتارم...

چیزی که باعث شد زمانی که نامزد بودید و ایشونو شناختید ولی بهم نزدید چی بود ؟ ترس 

به ترس اعتماد کردید الان به اینجا رسیده فکر نکنم ادامه اعتماد به ترس تو آینده ام تغییر مثبتی براتون ایجاد کنه

خيلي پشيمونم...اما نميتونم جداشم...چند بار تصميم گرفتم حتي پيش وكيل رفتم...اما خيلي سخته.. جايگاه اج ...

منم تصميم دارم جدا شم خيلي سخته😭

ولي نميتونم واقعا بين دوراهي هستم ديوانه شدم 

2706