2726
عنوان

قرص برای چاقی نمیشناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 36 پست
پودر طلای سبز از عطاری بگیر

خودت استفاده کردی؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت استفاده کردی؟

دامادمون میخوره 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
حدود ۱ میلیون

خیلی گرونه چقدر وزن اضافه کردی؟ 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

من همه نوع قرصی خوردم همممش موقت بوووود.

چاق میشدم بعد یه ماه مثل بادکنک خالی میشدم.

تنها راه خوردن قرص اشتها آور تا میتونی کالری بخوری

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
من همه نوع قرصی خوردم همممش موقت بوووود. چاق میشدم بعد یه ماه مثل بادکنک خالی میشدم. تنها راه خورد ...

اخه شیر میدم هرچی میخورم فایده نداره

حدود ۶ کیلو تو یه دوره

عالیه دوره اش چندماهه اس؟ بعدش لاغر نشدی؟ پیجشو میشه بدی

اخه شیر میدم هرچی میخورم فایده نداره

پس واسه شیردهی مکمل هایی هست تقویتیه از اونا بخور.

فقط بدون من همممه این داروهارو خوردم الکی بود همش کورتن و دگزا داره و ماهیچه نمیاره آب میان بافتی رو زیاد میکنه حس میکنی چاق شدی بعد یه ماهم لاغر میشی و عوارضش برات میمونه.

من الان روی رون پام ترک خورده پوستم😓

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
پس واسه شیردهی مکمل هایی هست تقویتیه از اونا بخور. فقط بدون من همممه این داروهارو خوردم الکی بود هم ...

چه مکملی برای شیردهی هست؟

چه مکملی برای شیردهی هست؟

نمیدونم زن عموم میگفت میخورم تقویتیه انواع ویتامین و اینجور چیزا داره

2706