2733
2734
عنوان

از کجا اخلاق خواستگارمو بفهمم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 46 پست
خب حرف مردم هم مهم نباشه بعد که خواستگارام کم شدن چی؟ 

ازدواج نکنی بهتر از اینه ک ندیده نشناخته عقد کنی خدایی نکرده بدبخت بشی 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ازدواج نکنی بهتر از اینه ک ندیده نشناخته عقد کنی خدایی نکرده بدبخت بشی 

درسته ولی خب آدم واقعا نیاز به ازدواج داره.... نمیشه هم ازدواج نکرد... ینی این روزا شیطونه همش بهم می گه زیاد گیر نده به خواستگارا و یکی شونو قبول کن... 😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی خب آدم واقعا نیاز به ازدواج داره.... نمیشه هم ازدواج نکرد... ینی این روزا شیطونه همش بهم م ...

یه دوسه ماه باهم رفت و آمد کنید خونواده ها

چن بار باهاش بیرون برو 

ب فامیل اصلا نگو

بی سر و صدا 

بعد دوسه ماه اگ ب دلت نشست نامزد شین

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
فقط امضات 🤣🤣🤣🤣🤣

😁😁😁😂

نامزد رسمی نشین ، با اطلاع خانواده هاتون یه چند ماه با هم بیرون برین ، رستوران ، پارک ، خرید ، حین رانندگی 

در مورد کار و مسایل مختلف باهم صحبت کنید تا حدودی همو می شناسید 

حتی چند بار دوتا خانواده مثل مهمان رفت و امد کنید ، تا حدودی شخصیت و اخلاق و رفتارش دستت میاد 

تو صحبتاتون حتی درباره خواهر و برادرای همدیگه هم صحبت کنید ، همشون تو انتخاب و شناخت تاثیر داره 

من هم سنتی ازدواج کردم و چند ماه همین دوره رو طی کردم 

سعی نکن عاشقش بشی ، سعی کن نکات مثبت و منفی رفتاراشو توجه کنی 

برو پیش مشاور. کلا هم با خاستگارات زیاد صحبت کن به یکی دو جلسه اکتفا نکن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738

یه سری معیار اصلی برای همسر آینده ت مشخص کن. سعی کن معیارهای مهم رو پیدا کنی.

مثلا از نظر اجتماعی ،مذهبی،اقتصادی و فرهنگی دو تا خانواده هم کفو باشن. یعنی تقریبا نزدیک به هم باشن

ازش در مورد هدف زندگی و ازدواج بپرس و سعی کن جواب های جزیی ازش بگیری نه جواب های کلی. به حرف بگیرش بذار زیاد حرف بزنه تو حرف زدن زیاد آدم ها خودشون رو لو میدن

تو رفتارهای پدرش با مادرش دقت کن. پسرها رفتار با زن رو از باباشون یاد میگیرن.

حتما با پدر و برادرت مشورت کن بذار چند بار مردونه باهاش بیرون برن و صحبت کنن. مردها جنس همدیگه رو خوب میشناسن

رو معیارهای فرعی وسواس نداشته باش مثل قد قیافه میزان درآمد. البته به شرطی که حداقل ها رو داشته باشه ولی ایده آل فکر نکن. ولی در مورد معیارهای اصلی بیشتر ایده آل گرا باش.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

برو بیرون باهاش

ببین من الان خواستگاردارم فکرمیکردم اوکیه

تا دیروز که واسه جلسه چهارم رفتیم بیرون

خودش هدیع داده بود و کلی اصرار کرد واسم یادگاری بگیر

منم واسش یه عروسک خریدم ۲۵تومن.

بعد دیروز بهش دادم گفت اینو از خونتون اوردی یا از روی زمین خریدی؟آخه روش کثیفه

من اینو بخودت هدیه میدمش برای خودت باشه گفتم آره بهم پسش بده

که خودش انداختش تو کیفش

رفتم خونه ز داد گفت ببین آبروم تو خیابون رفت باکیفت چرا سلیقه نداری

هیچی نگفتمش

خودش وسط بازار باهام قرار میذاره تو بستنی فروشی انتظار داره واسش ارایش آنچنانی کنم فلان لباسمو بپوشم

حالا خودش تو این۴جلسه اصلا لباسشو عوض نکرده 

امروز هرچی ز داد ج ندادمش

دیشب گفت بابام گفته بگمت نباید بری سرکار یا مهریه زیاد بخوای.

هیچی نگفتم 

گذاشتم تا قشنگ ببینم عقایدش چطوره

تازه خانوادم اینارو دیده بیرون بهم میگه چرا بابات اینا کت و شلوار میپوشن سرکار 

چرا داداشت کروات میزنه کروات غربیه منم گفتم افکارجنابعالیم مال ناکحا آباده

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
😐😐😐😐😐 @nazaniiiin    

اهل کجایی مگه استارتر؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706