2726
عنوان

از کجا اخلاق خواستگارمو بفهمم؟؟

1135 بازدید | 46 پست

هر خواستگاری میاد همش می ترسم بداخلاق باشه. من خودم خیلی حساسم و از دروغ یا فحش و بی ادبی و توهین و... متنفرممم. مطمئنم تحمل مرد بداخلاق ندارم. از طرفی م خواستگاریام سنتیه. می گن هم تا زیر سقف نری نمی تونی  متوجه اخلاق طرف بشی... موندم چی کار کنم؟؟ چه جوری بفهمم طرف بد اخلاق نیست؟؟ 

یه سال بدون عقد نامزد باشین 

رفت و آمد کنید میفهمی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

اگر نعیارهای اولیه ات رو داشت شش ماه نامزد باشید تا بشناسیش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند جلسه با هم برید بیرون

و شک و تردید رو هم از خودت دور کن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

باید معاشرت کنید 

تو شرایط مختلف ایشون رو ببینی موقع رانندگی ، وقت خوشحالی یا ناراحتی 

تو جمع خانواده 

دوست هایی که داره 

ممکنه اول آشنایی تون سنتی باشه اما در ادامه نباید عجله کنی باید معاشرت کنی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

هرکی گفته تا زیر سقف نری نمیتونی طرفو بشناسی واسه خودش گفته پس این همه دوس پسر ملت دارن و هی کات میکنن از کجا میفهمن طرف آدم نیست بهم میزنن؟ 

نمیگم کامل میفهمی ولی خیلی از اخلاقاش دستگیرت میشه یه چند ماهی باهاش برو بیا و از هر جهتی امتحانش کن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

از درو و همسایه و همکاراش بصورت ناشناس بپرسین نه برای امر خیر ،از حراست دانشگاه هم بپرسید

اقا داداش بزرگه من برای هر خواستگارم نمیدونم چطور و از کجا امار میگرفت ریزترین مسائل ،اخلاق و علایقشون رو در می اورد که هنگ می شدن😂

یه سال بدون عقد نامزد باشین  رفت و آمد کنید میفهمی

ما بد می دونیم... یعنی اگر با یکی نامزد بشی چن ماه و بعد بهم بزنی خیلی بد می دونن همه. اصن اسمت می افته رو زبونا و خواستگارها به شدت کم میشن... 

باید ۱-۲ سال وقت بگذاری حداقل 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
ما بد می دونیم... یعنی اگر با یکی نامزد بشی چن ماه و بعد بهم بزنی خیلی بد می دونن همه. اصن اسمت می ا ...

ای بابا 

حرف مردم مهمه یا زندگی خودت

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ببين حضرت رسول كه نميخواد بياد خواستگاريه ادم همه ي مردا اخلاق عجيب غريب دارن بررسي كن ودرمجموع توكل ...

خب می دونم... هر کسی اخلاق بد داره بلاخره.. ولی دنبال کسی م که اخلاقای غیر قابل تحمل نداشته باشه. 

2706