1648
1605
عنوان

از کجا اخلاق خواستگارمو بفهمم؟؟

345 بازدید | 46 پست

هر خواستگاری میاد همش می ترسم بداخلاق باشه. من خودم خیلی حساسم و از دروغ یا فحش و بی ادبی و توهین و... متنفرممم. مطمئنم تحمل مرد بداخلاق ندارم. از طرفی م خواستگاریام سنتیه. می گن هم تا زیر سقف نری نمی تونی  متوجه اخلاق طرف بشی... موندم چی کار کنم؟؟ چه جوری بفهمم طرف بد اخلاق نیست؟؟ 

یه سال بدون عقد نامزد باشین 

رفت و آمد کنید میفهمی

دوستان عنچوچک معنی بدی نداره اسم یه آجیله ناراحت نشین یوخ                                   با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

اگر نعیارهای اولیه ات رو داشت شش ماه نامزد باشید تا بشناسیش

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522

باید معاشرت کنید 

تو شرایط مختلف ایشون رو ببینی موقع رانندگی ، وقت خوشحالی یا ناراحتی 

تو جمع خانواده 

دوست هایی که داره 

ممکنه اول آشنایی تون سنتی باشه اما در ادامه نباید عجله کنی باید معاشرت کنی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

هرکی گفته تا زیر سقف نری نمیتونی طرفو بشناسی واسه خودش گفته پس این همه دوس پسر ملت دارن و هی کات میکنن از کجا میفهمن طرف آدم نیست بهم میزنن؟ 

نمیگم کامل میفهمی ولی خیلی از اخلاقاش دستگیرت میشه یه چند ماهی باهاش برو بیا و از هر جهتی امتحانش کن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

از درو و همسایه و همکاراش بصورت ناشناس بپرسین نه برای امر خیر ،از حراست دانشگاه هم بپرسید

اقا داداش بزرگه من برای هر خواستگارم نمیدونم چطور و از کجا امار میگرفت ریزترین مسائل ،اخلاق و علایقشون رو در می اورد که هنگ می شدن😂

1614
یه سال بدون عقد نامزد باشین  رفت و آمد کنید میفهمی

ما بد می دونیم... یعنی اگر با یکی نامزد بشی چن ماه و بعد بهم بزنی خیلی بد می دونن همه. اصن اسمت می افته رو زبونا و خواستگارها به شدت کم میشن... 

باید ۱-۲ سال وقت بگذاری حداقل 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
ما بد می دونیم... یعنی اگر با یکی نامزد بشی چن ماه و بعد بهم بزنی خیلی بد می دونن همه. اصن اسمت می ا ...

ای بابا 

حرف مردم مهمه یا زندگی خودت

دوستان عنچوچک معنی بدی نداره اسم یه آجیله ناراحت نشین یوخ                                   با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
ببين حضرت رسول كه نميخواد بياد خواستگاريه ادم همه ي مردا اخلاق عجيب غريب دارن بررسي كن ودرمجموع توكل ...

خب می دونم... هر کسی اخلاق بد داره بلاخره.. ولی دنبال کسی م که اخلاقای غیر قابل تحمل نداشته باشه. 

1432
خب حرف مردم هم مهم نباشه بعد که خواستگارام کم شدن چی؟ 

ازدواج نکنی بهتر از اینه ک ندیده نشناخته عقد کنی خدایی نکرده بدبخت بشی 

ازدواج نکنی بهتر از اینه ک ندیده نشناخته عقد کنی خدایی نکرده بدبخت بشی 

درسته ولی خب آدم واقعا نیاز به ازدواج داره.... نمیشه هم ازدواج نکرد... ینی این روزا شیطونه همش بهم می گه زیاد گیر نده به خواستگارا و یکی شونو قبول کن... 😐😐

درسته ولی خب آدم واقعا نیاز به ازدواج داره.... نمیشه هم ازدواج نکرد... ینی این روزا شیطونه همش بهم م ...

یه دوسه ماه باهم رفت و آمد کنید خونواده ها

چن بار باهاش بیرون برو 

ب فامیل اصلا نگو

بی سر و صدا 

بعد دوسه ماه اگ ب دلت نشست نامزد شین

فقط امضات 🤣🤣🤣🤣🤣

😁😁😁😂

1651