1619
1655

بچه ها بزنامه اشو ندارم توی سایتش عضوم چه جوری گیف و عکس دانلود کنم ایا؟ 

برنامشو باید داسته باشی

چه بگویم؟!نگفته هم پیداست،                                    غم این دل،مگر یکی دو تاست.                                 به هم ریخته است گیسویی،                                    به هم ریخته است مدت هاست...

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

اره

نیازی نیست برنامشو حتما نصب کنی 

بالای هر عکس سمت چپ سه نقطه داره 

بزن رو سه نقطه 

رو گزینه دانلود عکس بزن

تغییر نکنیم که آدما از‌ما خوششون بیاد،تغییر کنیم که خودمون حس بهتری داشته باشیم‌ 🌹
1522
بدون برنامه اش نمیشه  بعد باید فی لتر داشته باشی برای برنامه لش؟؟

نه من دارم نیازی نیست

چه بگویم؟!نگفته هم پیداست،                                    غم این دل،مگر یکی دو تاست.                                 به هم ریخته است گیسویی،                                    به هم ریخته است مدت هاست...
بدون برنامه اش نمیشه  بعد باید فی لتر داشته باشی برای برنامه لش؟؟

نه واسع من نصب نمیشه هر کار میکنم 

منم همینجوری میرم توش میگردم و چیزایی که خوشم بیاد رو دانلود میکنم 

فیلت.ر هم نمیخواد

تغییر نکنیم که آدما از‌ما خوششون بیاد،تغییر کنیم که خودمون حس بهتری داشته باشیم‌ 🌹
1614
1432

اومدم سه نقطه رو بگم که دوستان گفتن 

شمایی که تو مجازی علیه ائمه میگی میدونی حرفت اصلا ارزشی نداره چون خداوند خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمد ص و حضرت علی و خانم فاطمه زهرا وفرزندانشان آفریدم پس رو حرف خدا حرف نزن ... پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند.  حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه/ گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود     
1651