2726
عنوان

اونایی که از یبوست رنج میبرن

679 بازدید | 25 پست

حتما هفته ای یبار یا دوبار آش  درست کنید خوب میشین من که فعلا خوب شدم همشم برنج و نون نخورید اب. میوه سبزی بیشتر استفاده کنید

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نون سبوسدارم خوبه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بارهنگ هم خوبه. 40 شب 1 قاشق بارهنگ رو تو نصف استکان عرق نعناع نصف آب بجوشونین و بخورین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
آش که بدتر میکنه🤔  سیب صبح ها قبل ناشتا و شبا قبل خواب برا رفع یبوست خیلی خوبه

نه من خوب شدم دوستم گفتم خوب شد .داخلش پر سبزی اش و سیر وپیاز حبوباتم قبلش خیس خورده باشه بپ..بهتر از غذای برنجی

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

صبحا ماشتا دو لیوان آب ولرم بخورین. نیم ساعت بعد صبحانه بخورین. اگرم هیچی افاقه نکرد بهتون باید برین مراجتونو اصلاح کنین تا ریشه ای درمان بشه مشکلتون

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2706